Apple Siri записувала розмови користувачів

Прозорість та захист конфіденційності – це стовпи, на яких заснована політика Apple. Принаймні так говорить компанія і намагається всіх у цьому переконати. Декларує, що робить все чітко та відкрито. Але практика показує, що вона не завжди суворо дотримується власних постулатів.

Кому, здається, цікаві записи Siri? З’ясувалося, що Apple записувала, зберігала та переглядала взаємодії користувачів із голосовим помічником. Причому зробила це проти волі користувача. ZDNet повідомляє, що в iOS 15 є помилка, через яку “Покращення Siri та диктування” включаються для тих, хто раніше відключив їх в налаштуваннях.

Apple запевняє, що iOS 15.2 помилка виправлена, а всі створені записи у багатьох видалені. Джерело акцентує на слові «багато», тоді як логічно і правильно було б сказати, що у всіх були видалені всі записи. Крім того, здається дивним, що знаючи про існування бага, Apple не заявила про це відкрито.

Деякий час користувачі залишалися в невіданні поки що проводився безмовний збір записів розмов з Siri. Скільки користувачів стали жертвами проблеми, у компанії не озвучували. Такі дії суперечать її заявам про прозорість та відкритість Apple для своїх клієнтів.

На додаток до виправлення помилки компанія додала підказку, що сповіщає користувачів про необхідність оновити свої iPhone, тим більше що помилка пов’язана з налаштуваннями конфіденційності.

iOS 15.4

У новій версії системи доступна нова функція, яка дозволяє користувачам отримувати доступ до захищених паролів вебсайтів та програм на Mac та iPad за допомогою iPhone. Це означає, що на сайтах, які дозволяють автентифікацію Face ID або Touch ID; Ви можете пройти аутентифікацію за допомогою iPhone без введення пароля.

У iPadOS 15.4 представлено нове налаштування «Яскравість клавіатури», яке дозволяє регулювати яскравість та підсвічування підключеної клавіатури. Вона працює з Apple Magic Keyboard, але вам потрібно додати його до Центру керування, вибравши «Налаштування» > «Центр керування» та натиснувши кнопку «+» поряд з «Яскравість клавіатури».

Раніше стало відомо, що до бета-версії iOS 15.4 додана можливість розблокування смартфона по обличчю, навіть якщо користувач носить маску. Користувачі вже підтвердили, що смартфон добре справляється з розпізнаванням облич за допомогою масок різного розміру, кольору та стилю. Насправді головна вимога – відкрита зона навколо очей.

У бета-версії iOS 15.4 також додана підтримка частоти 120 Гц у всіх додатках та підтримка адаптивних тригерів контролера DualSense, наближаючи ігри для iPhone та iPad до PlayStation 5.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua