Як активувати ігровий режим на Google Android 12

Поява системи Android 12 є безліч цікавих функцій. Для геймерів однією з найважливіших функцій Android 12 є додавання «Ігрового режиму». Ця функція дозволяє користувачам оптимізувати ігровий процес, вибираючи різні доступні установки. Під час гри новий ігровий режим Android 12 показує, як мобільні ігри привертають увагу. Система Android 12 постачається з ігровою панеллю, яка дає користувачам/геймерам швидкий доступ до корисних інструментів під час гри. Однак зараз ця функція доступна лише для Google Pixel 6 та Pixel 6 Pro.

Цей інструмент дозволить користувачам виконати кілька операцій, не зупиняючись, не виходячи з інтерфейсу і не перериваючи гру. Користувачі можуть розпочинати запис, робити скриншоти, транслювати на YouTube та перевіряти FSP під час гри.

Однак, враховуючи, що ігровий режим на Android 12 є досить новим, користувачі все ще не розуміють, як використовувати цю функцію. Ось як використовувати ігровий режим на Android 12:

Ігровий режим Android 12 – що це таке?

Перш ніж ми поговоримо про те, що є цією функцією, важливо відзначити, що не всі користувачі можуть використовувати цю функцію, принаймні, зараз. За словами Mishaal Rahman, ігровий режим доступний лише на новітніх смартфонах Pixel — Pixel 6 та Pixel 6 Pro. Наразі немає офіційної інформації про те, коли ця функція з’явиться на всіх смартфонах Android 12.

Тепер про те, що таке ігровий режим Android 12. Ця функція обіцяє найкращий час автономної роботи та продуктивність під час ігор. Рівень оптимізації залежить від установок користувача. Ще одна важлива інформація, яку слід зазначити, полягає в тому, що поки що не всі ігри підтримують цю функцію. Розробники повинні працювати над цим і випустити його для використання, перш ніж геймери зможуть цей режим використовувати.

Як активувати ігровий режим

Функція «Ігровий режим» – один із багатьох корисних інструментів, доступних на ігровій панелі. Щоб активувати ігровий режим, потрібно спочатку увімкнути ігрову панель. Оскільки ігрова панель містить безліч функцій, буде корисно активувати її незалежно від того, чи ігри, в які ви граєте, підтримують ігровий режим. Ось прості кроки для активації ігрового режиму:

  1. Відкрийте програму «Параметри».
  2. Натисніть Повідомлення.
  3. Перейдіть вниз і натисніть «Не турбувати».
  4. Натисніть Розклади.
  5. Клацніть значок шестерні праворуч від Gaming.
  6. Увімкніть перемикач ігрової панелі.

Після активації цієї функції ви помітите, що на екрані з’явиться невеликий міхур. Якщо це не влаштовує, ви можете перетягнути його за межі екрана, щоб приховати. Крім того, ви також можете утримувати та перетягувати його в будь-яку частину екрана. Вам знадобиться цей міхур, щоб отримати доступ до ігрової панелі. Натисніть на міхур, щоб відкрити ігрову панель.

Кнопки ігрової панелі

Після натискання на кнопку оптимізації у вас буде три варіанти, як показано нижче.

  • Performance: Максимальна частота кадрів.
  • Standard: Використовуються налаштування стандартної гри.
  • Battery Saver: продовжує термін служби батареї.

Після вибору будь-якого режиму вам може знадобитися перезапустити гру, перш ніж новий ігровий режим стане активним. На цей час підтверджено, що ігровий режим Android 12 доступний для кількох ігор, таких як Minecraft, Temple Run 2 та Sniper 3D. Ви можете знайти повний список доступних ігор нижче:

Google Play перераховує ігри, які підтримують ігровий режим

У таблиці нижче перераховані ігри, які зараз підтримують ігровий режим Android 12. Однак ми вважаємо, що більше розробників оптимізують свої ігри для підтримки цього нового режиму.

MinecraftHappy Color® – Color by NumberRobloxHearthstone
8 Ball PoolStandoff 2Temple Run 2Idle Hereos
Clash of ClansParchisi STAR OnlineCarrom Pool: Disc GameCar Parking Multiplayer 
Asphalt 9: LegendsReal Cricket 2020Words With Friends 2 Word GameFIFA Soccer
League of Legends: Wild RiftMarvel Contest of ChampionsSaint Seiya Awakening: Nights of the ZodiacWorld War Doh: Real Time PvP
World of Tanks BlitzMagic Tiles 3Mobile Legends: Bang BangBrother in Arms 3
Ludo Club – Fun Dice GameShadow Flight 2Talking Tom Hero DashDream League Soccer 2022
Score! Hero 2022Scrabble GO-Classic Word GameRAID: Shadow Legends
GardenscapesNBA 2K20Summoners War

Як вимкнути міхур після деактивації ігрового режиму Android 12

Без сумніву, ця функція є обов’язковою для багатьох мобільних геймерів. Однак нині з ігровим режимом не все так райдужно. Якщо ви не граєте в 3D або справді вимогливі ігри, вам може не знадобитися оптимізація. Однак вам може знадобитися використовувати YouTube Live та інші функції. Є деякі скарги, що навіть після відключення перемикача Game Dashboard, міхур все одно вискакує.

Щиро кажучи, цей міхур може дратувати, особливо якщо ви ним не користуєтеся. З усім тим користувач Reddit нещодавно дав можливість відключити цей міхур Game Dashboard на Android 12. Його повідомлення як це відключити показано нижче:

Щоб вимкнути цю неймовірно дратівливу функцію, перейдіть в програму «Параметри» -> «Повідомлення» -> «Не турбувати» -> «Розклади» -> «Ігри» (значок шестерні) і вимкніть перемикач ігрової панелі.

Очевидно, що ця неможливість відключити Game Dashboard – невелика помилка Google. Сподіваюся, що Google виправить проблему, яку викликає ця функція.

Ігровий режим Android 12 – досить цікава функція, яку захочуть спробувати багато користувачів, що не є користувачами Pixel. З усім тим, їм доведеться почекати деякий час, поки функція ця з’явиться. Поки що немає інформації про те, коли це станеться.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua