Sony купує Bungie за 3,6 мільярда доларів

У перший місяць 2022 року ігрова індустрія завершила три великі придбання на загальну суму 85 мільярдів доларів. Через два тижні після того, як Microsoft витратила $68,7 млрд на Activision Blizzard, сьогодні Sony оголосила про придбання компанії Bungie, виробника ігор Destiny та Halo, за 3,6 мільярда доларів.

Bungie сказала у повідомлення блогу: «В [Sony Interactive Entertainment] ми знайшли партнера, який беззастережно підтримує нас у всьому, що ми є, і який хоче прискорити наше бачення створення розваг для поколінь, зберігаючи при цьому творчу незалежність, яка б’ється в серці Bungie. Як і ми, SIE вважає, що ігрові світи – це лише початок того, чим можуть стати наші IP. Разом ми поділяємо мрію про створення та розвиток культових франшиз, які об’єднують друзів у всьому світі, сім’ї з різних поколінь та шанувальників на різних платформах та у розважальних середовищах».

Цікаво, що Sony стане другою материнською компанією за всю 30-річну історію Bungie. Раніше, у 2000 році, її придбала Microsoft, а потім відокремилася від компанії у 2007 році. Bungie також активно співпрацює з Activision Blizzard. Останній був початковим видавцем як Destiny, так і Destiny 2. Але партнерство закінчилося у 2019 році.

До речі, “Destiny 2” – улюблена гра боса Xbox Філа Спенсера.

Філ Спенсер вже написав у Твіттері свої вітання PlayStation та Bungie.

Sony заявила, що після придбання Bungie продовжить працювати незалежно, а нинішній генеральний директор та команда менеджерів Bungie залишаться на своєму посту.

Якби Bungie та гра «Halo: Combat Evolved», що змінила індустрію, не були там, де вони зараз, Xbox, ймовірно, не була б там, де вона є сьогодні. Ми маємо на увазі, що Bungie є дуже важливою для Xbox.

Федеральна торгова комісія США розгляне угоду Microsoft з Activision на 68,7 млрд. доларів

Однак не все йде гладко. Наприклад, сьогодні ми дізналися, що Сполучені Штати проведуть антимонопольну перевірку через придбання Microsoft компанії Activision Blizzard.

Розгляд антимонопольним наглядом США пропозиції Microsoft Corp про придбання Activision Blizzard буде покладено на Федеральну торгову комісію. Люди, знайомі з цим питанням, кажуть, що угода передається агресивнішому агентству.

Щоб посилити правила злиття, FTC та Міністерство юстиції США (DOJ) випустили спільну заяву минулого місяця. У заяві наголошується, що різні галузі стають все більш сконцентрованими, а сплеск заявок на злиття у 2020 та 2021 роках вказує на те, що ситуація погіршуватиметься.

Microsoft нещодавно оголосила, що планує придбати Activision Blizzard, розробника ігор та видавця інтерактивного розважального контенту, за ціною 95 доларів за акцію готівкою, а загальна вартість угоди складе близько 68,7 мільярда доларів. Для довідки, виторг Microsoft на 21 фінансовий рік становить 168,1 млрд доларів, а чистий прибуток — 61,2 млрд доларів. Це було найбільше придбання Microsoft за всю історію, що зробило її третьою за величиною ігровою компанією у світі після Tencent та Sony Interactive Entertainment.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua