Realme 7 Pro отримує оновлення Realme UI 3.0 на базі Android 12

Ми повинні погодитися з тим, що Realme, схоже, працює над оновленням Android 12 набагато швидше, ніж над Android 11. Компанія вже розширила свою бета-програму Realme UI 3.0 на базі Android 12 для ряду смартфонів, включаючи Realme GT, GT Neo 2, GT Master Edition, X50 Pro та серію Realme 8.

Тепер він розповсюджує оновлення на Realme 7 Pro. Нагадаємо, що цей пристрій був запущений з Android 10 і минулого року отримав оновлення до Android 11 та Realme UI 2.0. Тепер він приєднується до вибраної групи пристроїв, які отримають Android 12 та Realme UI 3.0.

Realme 7 Pro отримує Realme UI 3.0 на стадії раннього доступу. Це означає, що не всі зможуть встановити це оновлення принаймні автоматично. Якщо у вас є смартфон Realme 7 Pro, вам необхідно зареєструватись у програмі раннього доступу. Кількість місць обмежена, і Realme може вибрати ваш пристрій чи ні. Однак це оновлення не слід рекомендувати тим, у кого смартфон все ще використовується як щоденний пристрій. Зрештою, воно може містити помилки та дратівливі проблеми, які можуть завадити «нормальному використанню».

Програма раннього доступу, ймовірно, триватиме протягом наступних кількох місяців, після чого настане публічна бета-версія. Як тільки всі помилки будуть усунені, Realme може відкрити це оновлення для широкого загалу перед стабільним остаточним оновленням.

Realme випускає раннє оновлення Realme UI 3.0 на базі Android 12

Процес подачі заявки на оновлення Realme 7 Pro Android 12 вимагає, щоб у вас була остання версія прошивки – RMX2170_11.C.28. Для цього вам потрібно перейти в «Параметри» >> «Оновлення програмного забезпечення» >> Натисніть на піктограму «Параметри» у верхньому правому куті. На наступному екрані ви повинні натиснути “Пробна версія” >> “Подати заявку” >> “Надіслати свої дані” і завершити запит. Якщо ви вибрали, ви повинні отримати оновлення по повітрю. Просто переконайтеся, що у вас немає рута, інакше це може призвести до чищення вашого внутрішнього сховища.

Realme також заявляє, що не всі програми оптимізовані для Android 12. Тому під час використання ви можете зіткнутися зі збоями чи некоректною поведінкою. Якщо ви бажаєте відмовитися від Realme UI 3.0 і повернутися до версії Realme UI 2.0, ви можете повернутися. Однак цей процес повністю зітре ваші внутрішні дані. Тому переконайтеся, що ви маєте резервну копію, перш ніж продовжити.

Realme 7 Pro був одним із перших пристроїв у пронумерованій серії Realme з AMOLED, вбудованим сканером відбитків пальців та швидкою зарядкою на 65 Вт. Пристрій працює на базі Snapdragon 720G, який може легко впоратися з Android 12.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua