Amazon Alexa замовк, а нещодавно наразив дитину на небезпеку

Багато користувачів прокинулися сьогодні з великим подивом, що їхні пристрої на базі Amazon Alexa мовчали. Популярний розумний голосовий помічник Amazon мовчав і не відповідав на деякі запити. Згідно зі звітами, Alexa відмовляється працювати. Коли ви ставите питання, синє кільце, що світиться, на динаміках Echo показує, що питання зареєстровано. Однак незабаром після цього кільце світиться червоним, і Alexa мовчить.

Зазвичай червоні кільця спалахують, вказуючи на те, що мікрофон динаміка вимкнено. Однак тепер, схоже, це не стосується тих, хто повідомив про помилку. На цю мить проблема торкається користувачів Alexa у Німеччині. Однак у деяких звітах вказується, що в усьому світі є користувачі, які страждають від тієї самої проблеми.

Amazon потрібен деякий час, щоб розв’язати проблему, але вона не дала чітких пояснень, що пояснюють причину цієї проблеми. Довгий час компанія мовчала, як і Alexa. Цікаво, що сервісна панель компанії, що займається доставлення поштою, показувала, що сьогодні всі послуги працюють без збоїв. Так, сервіс справді працював. Адже питання про поточну погоду на Echo Show викликало поточне зведення погоди на дисплеї. Проте голосового висновку не було.

У повідомленнях вказувалося, що Amazon розв’язала проблему за кілька годин після початкових повідомлень. Однак причина ламання залишається загадкою. У заяві компанії йдеться лише: «Сьогодні вранці проблема завадила деяким клієнтам взаємодіяти з Alexa. Зараз сервіс знову працює у звичайному режимі».

Amazon Alexa наражає дітей на небезпеку

Цікавий випадок за участю Alexa сплив кілька тижнів тому. Голосовий помічник Amazon дав небезпечні інструкції дитині, коли та просила допомогти. Alexa відповів такими інструкціями:

«Ось щось, що я знайшов в Інтернеті. За даними ourcommunitynow.com: Завдання просте. Вставте зарядний пристрій для телефону наполовину в розетку, а потім постукайте монетою за контактами, що виступають».

Це завдання/розіграш поширювався у соціальних мережах до 2020 року. У цей час багато людей зверталися до соціальних мереж, щоб повідомити дітям та їхнім батькам про ризики, пов’язані з цією проблемою. Крім ризику спалаху, ця дія може завдати шкоди здоров’ю, призвести до втрати пальців, кисті або навіть усієї руки.

Однак мати дитини Livdahl заявила, що дочка відмовляється виконувати інструкції.

Випадок став популярним, і Amazon випустила оновлення, щоб виправити небезпечну поведінку.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: