Смарт-годинник Meta (Facebook): 3 камери та знімний екран

Протягом року чутки та витоки стосувалися смартгодинника, що розробляеться в Meta (Facebook). Ми неодноразово згадували цю тему у наших статтях. Вперше в лютому 2021 року, і тоді йшлося про розумний годинник Android (але не Wear OS), оптимізований для послуг групи (Facebook Messenger, Instagram і WhatsApp). Про запуск 2022 року згадувалося вже тоді.

У червні ми повідомляли, що годинник може мати дві камери. Перша для відеодзвінків, а друга, знімна, для знімання фото та відео, як на GoPro. Нарешті, у жовтні минулого року, наступного дня після зміни назви групи Facebook на Meta, Bloomberg оголосив, що Apple Watch надихнули американську фірму на розробку дизайну корпусу свого годинника.

Смарт-годинник Meta (Facebook): 3 камери та знімний екран

Розумний годинник Meta (Facebook) буде мати 3 датчики камери та знімний екран, що обертається

На цьому тижні ми дізналися, що проєкт розумного годинника Meta може бути набагато інноваційнішим з погляду ергономіки. Патент був поданий 24 червня 2021 року фірмою до глобальної організації з управління інтелектуальною власністю, ВОІВ. Остання підтвердила та опублікувала патент 13 січня 2022 року.

Це документ об’ємом близько п’ятдесяти сторінок, в якому представлений годинник зі знімним екраном. В описі можна прочитати, що «винахід відноситься до портативного пристрою, що містить ремінець, основа (…), дисплей, що з’єднується (…), а також камеру, вбудовану всередину дисплея».

Найдивовижнішим у цій концепції, очевидно, є знімний екран, який може обертатися по периметру, щоб регулювати орієнтацію камери. Якщо на першому малюнку (вгорі цієї статті) показана прямокутна модель типу Apple Watch з однією камерою, то на другому малюнку представлена ​​інша модель з круглим екраном, як у Galaxy Watch, також, схоже, з двома або навіть трьома об’єктивами. Повертаючи екран, користувач може змінити лінзу перед датчиком і, таким чином, змінити кут огляду або якісь параметри.

Смарт-годинник Meta (Facebook): 3 камери та знімний екран

Годинник Meta все ще планує випустити у 2022 році. Залишається подивитися, що фірма збереже зі своїх патентів на перше покоління, а що зарезервує для наступного.

У годиннику встановлено датчики температури тіла, монітори серцевого ритму, датчики руху та датчики розпізнавання активності. Ці датчики досить поширені серед усіх розумних годинників, тому ми не впевнені, як саме Meta планує їх використовувати, можливо для додаткових можливостей VR та AR, і ми будемо раді це дізнатися.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: