Випущено нову бета-версію Windows 11 з безліччю покращень

Microsoft продовжує покращувати операційну систему Windows 11, регулярно вносячи зміни та виправлення. Цього тижня Windows 11 Build 22533 тепер доступна для учасників програми Microsoft Insider Program on Dev (Early Access) і містить низку нових функцій.

З найбільш помітних змін відзначимо оновлений дизайн спливних меню елементів керування, яскравості, гучності, приватності камери, включення/вимкнення камери та авіарежиму, завдяки чому вони стали більше відповідати загальному стилю програмної платформи. Оновлені спливні меню з’являться при натисканні клавіш гучності або яскравості на ноутбуці, а їх зовнішній вигляд залежатиме від теми Windows, що використовується. Регулятори гучності та яскравості, як і раніше, інтерактивні.

Вийшла нова бета-версія Windows 11 з безліччю покращень

Випущено нову бета-версію Windows 11 з безліччю покращень

Користувачі нової збірки Windows 11 зможуть шукати інструмент «Голосове керування» за допомогою пошуку. Крім того, тепер його можна закріпити на панелі завдань або меню «Пуск». Обкладинки сенсорної клавіатури тепер можна застосовувати до IME, панелі смайлів та голосового введення. У контекстному меню, яке з’являється при натисканні правої кнопки миші на кнопці «Пуск» або поєднанні клавіш Win+X, замість пункту «Програми та компоненти» з’являється пункт «Встановлені програми». Програму «Годинник» тепер можна видалити із системи.

Також зазначимо, що на цьому тижні Microsoft почала впроваджувати оновлений інтерфейс для програми «Ваш телефон», який незабаром стане доступним для всіх учасників програми Windows Insider на каналі Dev. Оновлення включає перероблене вікно поточного випробування з новими піктограмами, шрифтами та іншими змінами інтерфейсу. Процес взаємодії з програмою не зміниться і користувачі, як і раніше, зможуть здійснювати дзвінки за допомогою інструмента «Ваш телефон».

Випущено нову бета-версію Windows 11 з безліччю покращень

Розробники внесли безліч виправлень, вкладених у підвищення стабільності ОС. Розв’язано проблему, яка могла призвести до появи помилки 0x8007010 під час оновлення драйверів. Виправлена ​​помилка, через яку користувачі в деяких випадках не могли авторизуватися в деяких додатках; наприклад, Центрі зворотного зв’язку. Виправлено проблему, через яку користувачі не могли імпортувати фотографії з деяких камер та смартфонів у додаток «Фотографії». Повний список виправлень та відомих проблем у Windows 11 можна переглянути відвідавши блог розробників.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: