Серія iPhone 14 Pro: Матиме екран з двома отворами

За останні кілька тижнів було багато повідомлень про майбутню серію iPhone 14. Apple потребує зміни дизайну серії iPhone 14 і не буде використовувати звичайний дизайн з вирізом у всіх моделях. Були повідомлення, що деякі моделі iPhone 14, ймовірно, моделі Pro будуть використовувати екран з отворами. Наступні припущення стверджують, що в цій серії використовуватиметься отвір у формі таблетки. Однак тепер Росс Янг вважає, що Apple використовуватиме дизайн із двома отворами на моделях iPhone 14 Pro.

айфон 14 про

Це останнє припущення щодо дизайну серії iPhone 14. Згідно з зображенням у твіті Росса Янга, конструкція з двома перфораціями матиме маленький круглий отвір та отвір у формі таблетки поруч один з одним. Обидва отвори будуть у центрі дисплея смартфона. Круглий отвір повинен мати в собі матричний модуль Face ID. Отвір у формі таблетки міститиме передню камеру та інфрачервону лінзу Face ID.

Росс Янг стверджує, що цей дизайн буде «унікальним для Apple, як і виїмка, не схожа на всі моделі планшетів Huawei». Він додав: «У Huawei багато смартфонів з отвором у формі пігулок. Я впевнений, що Apple не хотіла б бути звинуваченою у копіюванні Huawei». Цей новий дизайн є лише комбінацією того, що використовують кілька китайських виробників. У дизайні немає нічого особливого чи інноваційного. Проте наявність та розташування отвору пігулковоподібної форми поруч із круглим є першим випадком у галузі.

iPhone 14 Pro майже напевно використовуватиме цей дизайн

Через кілька годин після того, як цей дизайн потрапив до мережі, з’явилося вже багато рендерів із ним. Крім Росса Янга, у @iceuniverse і @antonio07341176 також є рендери з цим дизайном. Якщо вірити @iceuniverse, можна з упевненістю на 98% стверджувати, що Apple використовуватиме цей дизайн. Звичайно, переглянувши візуалізацію, деякі користувачі мережі використовують слова «неймовірно» або «химерно», щоб описати свої почуття.

айфон 14 про

Поточні чутки зазвичай припускають, що 6,1-дюймовий iPhone 14 цього року та 6,7-дюймовий iPhone 14 Max збережуть виїмку. Проте дві моделі Pro матимуть новий ексклюзивний дизайн із двома отворами в екрані. Це дасть користувачам більше можливостей, якщо якийсь дизайн здасться їм «огидним».

Нарешті, що стосується того, коли Apple зможе досягти повноекранного режиму, то Росс Янг сказав, що, враховуючи технічну складність інтеграції інфрачервоних камер в екран, вважається, що найближчий час — 2023 або 2024 рік, тобто iPhone 15 Pro або iPhone 16 Pro.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: