Huawei увійшла до переліку 25 найпрестижніших лауреатів премії Corporate Startup Star Awards

Нещодавно компанія Huawei поповнила список лауреатів престижної премії Corporate Startup Star Awards, яка проводиться уже шостий рік поспіль. Цей захід був започаткований у 2016 році консалтинговою фірмою з інновацій Mind the Bridge у межах ініціативи Європейської комісії Startup Europe Partnership. Згодом премія здобула визнання на міжнародному рівні завдяки партнерству з Міжнародною торговельною палатою.

Премію Corporate Startup Star Awards започаткувала компанія Mind the Bridge у межах ініціативи Європейської комісії Startup Europe Partnership у 2016 році

Загалом цією премією було відзначено 50 компаній з усього світу, серед яких 25 — у номінації «Міжнародні зірки корпоративних стартапів» та 25 — у номінації «Міжнародні претенденти на відкриті інновації».

«Ми високо оцінили роботу Huawei зі стартапами. Особливої уваги заслуговує підхід компанії до екосистеми, за яким вона не лише «бере», а й «віддає». Huawei застосовує хмарну інфраструктуру та власні мобільні сервіси для підтримки розвитку стартапів, розробки нових продуктів і виходу на нові ринки. Наближеність до численних стартапів у галузі хмарних обчислень, штучного інтелекту, великих даних та інших провідних технологій надає Huawei значних переваг», — прокоментував Альберто Онетті (Alberto Onetti), голова Mind the Bridge.

Huawei увійшла до переліку 25 найпрестижніших лауреатів премії Corporate Startup Star Awards

Кетрін Чен (Catherine Chen), президентка відділу зі зв’язків із громадськістю
і комунікацій Huawei, виступає на церемонії нагородження

Кетрін Чен, президентка відділу зі зв’язків із громадськістю і комунікацій Huawei, сказала: «Huawei розпочала роботу 34 роки тому зі стартовим капіталом у 5 000 доларів США. Тоді ми скористалися щедрістю великих компаній, які були готові ризикнути й інвестувати кошти у перспективного початківця. Сьогодні й ми хочемо зробити свій внесок у розвиток галузі, надавши підтримку більшій кількості стартапів. Ми віримо, що ідея «плати наперед» є надважливою для розвитку екосистеми. Наприклад, за останні вісім років наша програма Digital InPulse у Франції допомогла понад 80 стартапам вийти на міжнародний ринок. Завдяки таким ініціативам, як Shining Star («Зірка, що сяє») і Huawei Developer Program, ми хочемо збільшити кількість стартапів на ринку та підтримати підприємців і розробників».

«Huawei підтримує відкриті інновації і малий та середній бізнеси (МСБ) у Європі. Наші 23 різні дослідні центри в Європі тісно співпрацюють із сектором МСБ. Ми підтримуємо структури управління з відкритим кодом, який є ідеальним інструментом розвитку технологій», — зазначив Тоні Цзінь Юн (Tony Jin Yong), головний представник Huawei в інституціях ЄС.

Читайте Gizchina в Google News
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: