Samsung Tizen Store: Не вижив у епоху Android

Samsung нарешті припинила підтримку платформи Tizen Store для телефонів Tizen. Пів року тому компанія закрила реєстрацію та зробила магазин доступним тільки для чинних користувачів, і вони могли отримати доступ лише до раніше завантажених програм. Наступним кроком є ​​неможливість завантаження та оновлення програм для всіх користувачів. Магазин Tizen офіційно закрито з 31 грудня 2021 року.

Samsung назавжди закрила Tizen Store: не вижила в епоху Android

Це означає, що всі власники таких моделей, як Samsung Z1, Z2, Z3 та Z4 у всіх країнах не зможуть інсталювати та оновлювати програмне забезпечення. Нагадаємо, що останнім мобільним пристроєм під керуванням TizenOS був Samsung Z4, випущений у 2017 році. Поступово розробники втратили інтерес до створення програм на цій платформі, і зник сенс існування Tizen Store.

Закриття магазину означає, що настав час власникам старих смартфонів відмовитись від них на користь смартфонів на Android або iOS. Відмова від Tizen відбувається в сегменті електроніки, що носиться. Минулого року Samsung і Google об’єдналися для створення нової операційної системи Wear OS, яка вже пропонується в розумному годиннику Galaxy Watch 4. TizenOS нині має відношення тільки до смарттелевізорів компанії, і та ще не оголосила про плани відмовитися від неї.

самсунг тизен

Samsung ділиться своєю платформою Tizen TV з іншими виробниками

Як ви знаєте, Samsung вирішила відмовитися від своєї операційної системи Tizen на користь Wear OS у своїх майбутніх розумних годинниках.

Чи буде це гарною ідеєю, ще доведеться з’ясувати, але на цьому тлі були припущення, що Samsung взагалі відмовиться від Tizen. Нагадаємо, що ця ОС також використовується в смарттелевізорах компанії, і Samsung є лідером на цьому ринку.

Як виявилося, Android не замінить Tizen у телевізорах Samsung. Компанія підтвердила, що Tizen залишається в експлуатації, і в майбутньому, як і раніше, буде основною платформою для смарттелевізорів Samsung.

Також корейський гігант хоче зробити Tizen ще популярнішою телевізійною платформою, хоча вона й так уже у лідерах. Для цих цілей Samsung готова ліцензувати Tizen усім охочим. Тобто, будь-який виробник телевізорів тепер може використовувати Tizen. Але зрозуміло, для тих самих виробників послуга буде платною.

Samsung ще нічого не сказала про те, що хтось вже виявляє інтерес до платформи, хоча незрозуміло, чи знали про це потенційні клієнти заздалегідь.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: