Серія Huawei AirEngine Wi-Fi 6 відзначена нагородою від Frost & Sullivan за лідерство на ринку

Продукти Huawei лінійки AirEngine Wi-Fi 6 були відзначені нагородою Global Wi-Fi 6 Market Leadership Award 2021 від Frost & Sullivan, всесвітньо відомої консалтингової фірми. Ця нагорода підтверджує видатну продуктивність, яку продемонстрували рішення Huawei серії AirEngine Wi-Fi 6 на міжнародних ринках.

Серія Huawei AirEngine Wi-Fi 6 відзначена нагородою від Frost & Sullivan за лідерство на ринку

Нагороди Frost & Sullivan за лідерство на ринку присуджуються компаніям за досягнення та чудові результати за такими категоріями, як лідерство, дохід від продажів, технологічні інновації, обслуговування клієнтів і стратегічна розробка продуктів. Галузеві аналітики порівнюють учасників ринку та вимірюють їхню продуктивність за допомогою ретельних інтерв’ю, аналізу й масштабних вторинних досліджень. Після кропіткого вивчення вищевказаних критеріїв журі присудило Huawei нагороду Global Wi-Fi 6 Market Leadership Award 2021.

«Цифровізація стала важливою темою у всьому світі, — коментує Лі Сін (Li Xing), президент підрозділу Campus Network Domain, лінії продуктів Huawei для передачі даних. — Понад 170 країн представили власні національні стратегії, спрямовані на прискорення цифрової трансформації виробництва, поліпшення способу життя людей і врядування. Бездротовим мережам, які вважаються основним засобом зв’язку між користувачами, пристроями та ІТ-сервісами, приділяється першочергова увага в будівництві цифрових підприємств».

Компанія Huawei — один з основних розробників стандарту Wi-Fi 6. Сьогодні Huawei надала 281 пропозицію (11,2% від загальної кількості) щодо стандартів IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), а також отримала 477 патентів у цій галузі (18,2% від усіх). Це перевищує показники будь-якого іншого постачальника бездротового обладнання. З моменту запуску серія Huawei AirEngine Wi-Fi 6 здобула широке визнання користувачів з усього світу та змогла утримати провідні позиції на світових ринках. Huawei AirEngine Wi-Fi 6 має потужну клієнтську базу в галузі освіти, охорони здоров’я, виробництва, транспорту тощо.

Стандарт Wi-Fi 6 відомий своєю великою пропускною здатністю, низькими затримками та розширеними характеристиками підключення. Удосконалене рішення Huawei AirEngine Wi-Fi 6, уперше представлене під час заходу Huawei Connect 2021, виходить за межі трьох згаданих функцій і набуває нових можливостей. Це прогресивне рішення розширює можливості технології Wi-Fi 6 від робочих місць до виробничих середовищ, забезпечуючи новітній досвід користування мережею.

Завдяки Huawei AirEngine Wi-Fi 6 цифрові підприємства готові до масового впровадження технологій доповненої і віртуальної реальності, відео 4K та 8K, інтернету речей. Зокрема, технологія дозволяє швидко збудувати повністю бездротову мережу кампусного типу, яка забезпечить максимальну зручність користування.

Читайте Gizchina в Google News
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: