Samsung запропонувала OLED-екран, що можна зігнути 200 000 разів

Samsung — один з основних гравців в індустрії OLED. Як лідер на ринку малогабаритних OLED-екранів Samsung розкриває подробиці своїх гнучких OLED-екранів наступного покоління. Очевидно, компанія готується до випуску наступного флагманського пристрою у галузі. Судячи з деталей нового дисплея Samsung, гнучкий OLED-екран значно подовжить його термін служби. При нормальному використанні користувачі можуть зігнути 200 000 разів без пошкоджень. За словами Samsung, при звичайному використанні він може прослужити п’ять років.

Samsung AMOLED

Крім того, щоб екран показував краще, у ньому використовується ультратонке скло UTG. Це скло важливо врівноважує ефект складання (довговічність) та ефект зображення. Що стосується кривини екрану, подробиці, опубліковані Samsung, показують, що радіус складання 1,4 R (1,4 мм) може бути досягнуто. Це має перевагу, тому що знижує складність конструкції петлі та витрати, а також зводить до мінімуму тиск складання.

Samsung AMOLED

Згідно з графіком Samsung, у найближчі місяці вони представлять відповідні новинки. Наступним продуктом, очевидно, буде новий складний смартфон.

Samsung запропонувала OLED-екран, що можна зігнути 200 000 разів

Samsung збільшить виробництво OLED-панелей

Samsung – один з провідних виробників високотехнологічних компонентів для смартфонів, планшетів, ноутбуків та телевізорів. Компанії необхідно значно збільшити виробництво OLED-панелей для задоволення своїх потреб. Як повідомляє DigiTimes, компанія має намір розширити виробництво в Південній Кореї панелей QD-OLED із квантовими точками для телевізорів та панелей OLED для комп’ютерної техніки.

Нині виробництво РК-дисплеїв для телевізорів припиняється. На заводі L7-2 замінено обладнання для виробництва РК-телевізійних панелей на лінії виробництва OLED шостого покоління розміром до 1500 × 1850 мм, призначених для малої та середньої електроніки.

L8-1 демонтував частину великого обладнання для виробництва РК-дисплеїв та використав вільний простір для того, щоб побудувати лінію з виробництва панелей для телевізорів QD-OLED. Очікується, що щомісяця постачатиметься до 30 000 панелей.

Загалом виробничі потужності заводу L8-1 дозволяють випускати до одного мільйона 55- та 65-дюймових QD-OLED-телевізорів на рік. Водночас Samsung має намір продавати обладнання для виробництва РК-дисплеїв китайської BOE Technology або China Star Optoelectronics Technology (CSOT).

Оскільки на заводі L8-1 ще є вільні місця, то тут буде додатково розширено виробництво панелей для QD-OLED-телевізорів покоління OLED 8.5 (2200 × 2500 мм) — ця технологія економніша за версію шостого покоління.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: