Apple використовуватиме пропрієтарні модеми 5G з 2023 року

Згідно з Nikkei Asia, TSMC почне виробництво перших модемів 5G, розроблених Apple, так що вони можуть бути включені до iPhone, які будуть випущені у 2023 році. Таким чином, це буде завершенням тривалих внутрішніх зусиль гіганта з Купертіно щодо незалежності від таких гравців, як Qualcomm або Intel.

Крім того, у 2019 Apple викупила в Intel значну частину свого мобільного підрозділу, що спеціалізується на розробці чипів і модемів 4G / 5G. На той час це був спосіб прискорити роботу, яку вже зробили команди Тіма Кука. Японська газета вказує, що, згідно з чотирма її джерелами: «Виробник iPhone розробляє власні компоненти для роботи з радіочастотами та міліметровими хвилями на додаток до модема. Крім того, Apple також працює над власним чипом управління енергоспоживанням спеціально для модема».

Цей новий витік відповідає останнім чуткам з цього приводу, а саме передбаченню переходу на модеми Apple у 2023 році. До того, Qualcomm точно вказала кілька тижнів тому, що до 2023 року очікується постачання модемів лише для 20% iPhone. За словами гіганта SoC, Apple продовжить використовувати модеми Qualcomm для деяких ринків принаймні на початковому етапі.

Етап виробничих випробувань цих модемів Apple вже розпочався, і на них буде гравіювання 5 нм. Якщо плани TSMC підуть за планом, SoC Apple перейдуть на 4-нанометрову технологію вже наступного року, тоді як iPad 2022 та iPhone 2023 будуть мати доступ до 3-нанометрового процесу.

iPhone 13

У 2023 році модеми Qualcomm будуть лише у 20% iPhone — Apple випустить власні чипи

Qualcomm готується до того, що Apple випустить власні мобільні модеми, які замінять чипи Qualcomm в iPhone 2023 року. На останньому заході для інвесторів фінансовий директор Qualcomm Акаш Палхівала заявив, що Qualcomm планує поставити 20% модемів Apple у 2023 році. Іншими словами, чипи Qualcomm будуть використовуватися лише у 20% iPhone у 2023 році.

Судячи з усього, 2022 стане останнім роком, в якому Qualcomm буде єдиним постачальником модемів для iPhone. Apple вже багато років працює над власними чипами для підключення до стільникових мереж і попередні чутки справді припускали, що модеми Apple будуть готові до запуску 2023 року.

Ще в травні авторитетний аналітик Мінґ-Чі Куо сказав, що чипи для підключення до мережі 5G можуть з’явитися в iPhone у 2023 році, що відповідає даним Qualcomm. Якщо це станеться, Apple, швидше за все, використовуватиме свої власні чипи в більшості країн, покладаючись на Qualcomm тільки в певних регіонах. Також можливо, що власні модеми Apple будуть використовуватися в нових флагманських моделях, тоді як продукти Qualcomm будуть використовуватися в старіших рішеннях, а також у звичайних смартфонах, таких як iPhone SE.

Це не перша спроба Apple відмовитись від модемів Qualcomm. Компанія хотіла оснастити iPhone 12 чипами Intel 5G, але вони не виправдали очікувань Apple.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: