Meta відкладає наскрізне шифрування Facebook та Instagram

Перехід на безпечніші алгоритми спілкування в соціальних мережах, що належать Meta (раніше Facebook), відбудеться пізніше, ніж передбачалося раніше. Про це журналістам повідомила голова компанії з питань безпеки Антігона Девіс.

Meta відкладає наскрізне шифрування повідомлень Facebook та Instagram до 2023 року

За її словами, впровадження наскрізного шифрування в інтегровані месенджери Instagram і Facebook Messenger буде впроваджено десь у 2023 році. Раніше компанія планувала випустити функціонал ще у 2022 році, але Девіс сказала, що розробнику буде потрібно більше часу.

Наскрізне шифрування давно використовується в месенджері Meta WhatsApp, але в чатах обох соціальних мереж для цього все ж таки потрібно ініціювати спеціальний зашифрований діалог. У 2019 році Meta активно займалася захистом даних.

Введення нових заходів шифрування може призвести до проблем з владою принаймні у Великій Британії. У 2023 році в країні набуде чинності закон, згідно з яким технологічні гіганти повинні запобігати насильству щодо дітей. Хоча закон прямо не вимагає усунення «бекдорів», влада країни не вітає шифрування «за умовчанням» — на їхню думку, це «серйозно обмежує» можливості правоохоронних органів боротьби зі злочинцями. Не виключено, що Мета змінить плани.

Коментуючи можливі наслідки, Девіс сказала, що Meta продовжить виявляти насильство, аналізуючи незашифровану інформацію та скарги користувачів. Не виключено, що «затримка» із запровадженням шифрування також пов’язана з необхідністю отримати більше часу, переконати уряди та вирішити можливі конфлікти з владою.

Meta відкладає наскрізне шифрування Facebook та Instagram

Facebook платить музикантам та творцям аудіоконтенту до 50 000 доларів за використання свого аналога в Clubhouse

Facebook заявила, що заплатить музикантам та творцям аудіоконтенту до 50 000 доларів за використання Live Audio Rooms, сервісу живого звуку, створеного для конкуренції з Clubhouse. Нагадуємо, що Facebook використовує аналогічну тактику для просування Reels у відповіді на TikTok. Соціальна мережа платить творцям контенту до 35 000 доларів за публікацію їхнього контенту на платформі.

За останньою інформацією, умови нагородження користувачів Live Audio Rooms дуже щедрі. Facebook має намір платити музикантам, комікам та інші творці аудіоконтенту, які залучають велику аудиторію від 10 000 до 50 000 доларів за виступ. Крім того, додаткова плата у розмірі 10 000 доларів буде доступна для гостей, які ведуть трансляцію на платформі шоу.

Ця інформація була розкрита людьми, які безпосередньо знайомі з темою. Повідомляється, що Facebook хоче, щоб творці контенту отримували такі щедрі гонорари, провівши від чотирьох до шести сеансів у Live Audio Rooms тривалістю не менше 30 хвилин.

Live Audio Rooms запущено у США у червні цього року. Відомі імена, що з’явилися на платформі, включають співачку Майлі Сайрус та коміка Шеррі Колу. Ми не знаємо, чи ці люди отримували гонорари за виступи в Live Audio Rooms.

Варто зазначити, що ці види стимулів не є унікальними, і не ігноруються більшістю провідних соціальних платформ. Питання лише у тому, хто залишиться на платформі, коли її власник завершить щедрі заохочувальні програми.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: