Несправні Apple AirPods 3 не ремонтуються: Сміливо викидайте

Нещодавно iFixit розібрали недавно випущені Apple AirPods третього покоління. За їхніми даними, Apple AirPods 3 ремонту не підлягає. Це означає, що якщо цей продукт вийде з ладу, у вас є лише один варіант — відмовитися від нього та викинути, оскільки цей пристрій не підлягає ремонту. Судячи з розбирання, Apple AirPods 3, як і раніше, використовує архітектуру «сендвіч», яка містить вишукані кабелі, мікросхеми та акумулятори.

Apple AirPods 3

Його батарея має унікальну «виделочну» конструкцію, без лютування. Це гарантує, що батарея під’єднається до ланцюга, тому має досить високу ремонтопридатність. На жаль, ремонтопридатність AirPods 3 цим обмежується.

При розбиранні Apple AirPods3 потрібно дуже уважно ставитись до кабелів усередині. Надмірне зусилля може зламати корпус під час відкриття пристрою. Таким чином, зварювання та ремонт корпусу AirPod 3 (якщо він зламається) вимагатиме великих зусиль.

Apple AirPods 3

Крім того, Apple AirPods 3, як і раніше, покриті клеєм, щоб забезпечити міцність і цілісність корпусу. При розбиранні необхідно прикласти дуже великий тиск, щоб інструмент для розбирання проникнув у проріз. Це також найбільша проблема при ремонті цього пристрою. Залишки старого клею та сильно пошкоджені прорізи ускладнюють збирання. Навіть якщо ви знімаєте його дуже обережно, ви повинні видалити старий клей і замінити його на новий, щоб забезпечити гарне прилягання.

Несправні Apple AirPods 3 не ремонтуються: Сміливо викидайте

Ремонтопридатність AirPods 3 дорівнює нулю

Тому не дивно, що iFixit дав AirPods 3 оцінку ремонтопридатності 0 балів (з 10 балів). За інформацією на офіційному сайті Apple, ціна заміни AirPods 3 становить 549 юанів (86 доларів США), включаючи вартість оновлення 479 юанів (75 доларів США) за зарядну коробку. Це навіть вище, ніж ціна купівлі нового набору навушників. Тому будьте обережні під час використання або купівлі послуг Care+, інакше ви витратите багато грошей.

Несправні Apple AirPods 3 не ремонтуються: Сміливо викидайте

AirPods 3 поставляється з підсилювачем з розширеним динамічним діапазоном та мікрофоном. На мікрофоні є акустична сітка, яка знижує шум вітру. AirPods також оснащені AAC-ELD, чудовим мовним кодеком, який обіцяє якість голосу у форматі Full HD для чіткого та природного спілкування при дзвінках FaceTime. Крім того, цей пристрій оснащений чипом H1, Dolby Atmos і водонепроникний за стандартом IPX4.

Щодо часу автономної роботи, пристрій обіцяє до шести годин прослуховування. Однак, якщо ви використовуєте зарядний чохол, ви можете отримати до 30 годин загального часу прослуховування. П’ять хвилин зарядки забезпечують близько години автономної роботи.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: