Нова функція Telegram допоможе вам просувати свої канали та ботів

Telegram збирається запустити нову функцію, яка допоможе рекламувати ваші канали та ботів набагато краще, ніж будь-коли раніше. Це тому, що служба обміну повідомленнями матиме обов’язки, аналогічні WhatsApp і Signal.

За заявою компанії, ця функція дозволить користувачам просувати свої канали та ботів, при цьому компанія додає, що з додаванням цієї нової функції для користувачів, як і раніше, буде відсутня реклама.

Що можуть запропонувати нові функції рекламних повідомлень у Telegram?

Телеграмма

Це буде можливо, оскільки ці спонсоровані повідомлення не будуть з’являтися у вашому списку чатів, групах або приватних чатах, а Telegram додає, що дані користувача не будуть братися до уваги для цільової реклами.

Натомість спонсоровані повідомлення будуть доступні лише у великих загальнодоступних каналах за участю понад 1000 учасників, причому реклама ґрунтується на тематиці загальнодоступних каналів, через що не вистачає даних для аналізу реклами.

Для тих, хто хоче спробувати, ця функція зараз перебуває на стадії тестування і на момент запуску вона доступна не всім. Telegram згадав, що як тільки функція стане повністю доступною і Telegram покриє її основні витрати, компанія почне ділитися прибутками від реклами з адміністраторами каналів, на які надсилаються повідомлення.

Що ще ми знаємо про програму?

WhatsApp

Крім цього, Telegram додав, що не буде ділитися особистими даними з рекламодавцями. З інших новин: нещодавно засновник Telegram Павло Дуров оголосив про плани щодо впровадження низки опцій, які дозволять відключити офіційну рекламу в каналах месенджера.

Telegram представив власний рекламний майданчик наприкінці жовтня цього року. Реклама з’являтиметься лише у великих каналах, підтримка яких пов’язана з найвищими витратами Telegram.

Telegram не показуватиме рекламних повідомлень у списку чатів, особистих розмовах або групах. Крім того, месенджер не використовуватиме особисті дані для показу реклами.

При цьому, як зазначає Павло Дуров, багато користувачів пропонують реалізувати можливість повного вимкнення реклами. Тому Telegram вводить два нововведення. Одне з них — можна буде заборонити показ реклами за невелику плату.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: