Apple Car буде повністю автопілотним та запуститься у 2025 році

Чутки про Project Titan, електромобіль Apple, ходять давно. Сама компанія їх ніяк не коментує, тільки продовжує отримувати патенти, які так чи інакше пов’язані з електромобілями. Згідно з останньою інсайдерською інформацією, Apple відмовилася від планів щодо реалізації Project Titan. Але останнім часом створення автомобіля прискорилося, і він може з’явитися у 2025 році.

Цією інформацією поділився для широкої аудиторії Марк Гурман із Bloomberg. Найголовніше, що Apple вирішила, у якому напрямі їй рухатися. Якщо раніше вона вибирала між тим, щоб випустити повністю автономний автомобіль, та все ще пропонувати обмежені сценарії автономного водіння, то тепер вона точно визначилася, що її мета — повністю автономний електромобіль, позбавлений керма і педалей. Для взаємодії з автомобілем запропонують сенсорний екран, який також відповідає за роботу мультимедійної та розважальної системи.

Яблочная машина

Apple Car буде повністю автопілотним і запуститься у 2025 році

У компанії з Купертіно немає амбіцій. Компанія виділяє чотири роки на створення повністю автономного автомобіля. Це означає, що він має бути запущений у 2025 році. Звичайно, терміни можуть з часом бути перенесені, тому що багато залежатиме від результатів, яких компанія досягне на шляху до досягнення поставленої мети.

Перший успіх на шляху до мрії вже настав. Компанія розробила мікросхему, що ляже в основу електромобіля. Щоправда, є проблема з нагріванням і доведеться шукати рішення з її охолодженням. Планується розпочати тестування нового чипа та різних датчиків, тобто вивести на дороги автомобілі, оснащені новими технологіями. Компанія також веде переговори із найбільшими виробниками зарядних станцій для електромобілів. І це все для того, щоб Apple Car можна було швидко заправити на будь-якій зарядній станції.

Apple активно шукає інженерів для тестування та розробки функцій безпеки. «Група спеціальних проєктів шукає досвідченого інженера-механіка, який очолить розробку механічних систем з критично важливими функціями безпеки», — йдеться в одному з недавніх списків вакансій Apple. «Ви використовуватимете свою пристрасть до розгадування загадок, щоб допомогти спроєктувати системи безпеки…».

У рамках зусиль щодо прискорення проєкту Apple наймає більше інженерів з автономного водіння та автомобільного обладнання. Це також привело до залучення до проєкту Сі Джея Мура, колишнього директора Tesla з програмного забезпечення для безпілотних автомобілів.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: