Новий WhatsApp для Windows вже доступний для завантаження

Портал Lumia Updates знайшов дуже цікаві новини про додаток Whatsapp як у версії для Windows, так і для macOS. Програма знаходиться в стадії бета-тестування, але вже можна завантажити його з Microsoft Store, щоб відразу отримати доступ до всіх нових функцій.

Нова універсальна програма для Windows (UWP) Whatsapp була повністю переписана з нуля, а у версії для Windows 11 вона також включає оновлені графічні ефекти Acrylic. Додаток буде дуже швидким, час запуску становитиме лише 1 секунду, він також буде включати нові функції, такі як функція малювання, яка дозволяє малювати на виділеній панелі та відправляти результат у вигляді зображення, повідомлень, навіть коли програма закрита та нового меню налаштувань. Як повідомляє Lumia Updates, наклейки відсутні, але їх додадуть до пізніших версій бета-версії й вони будуть присутні в остаточній версії програми.

Абсолютно новий WhatsApp для Windows тепер доступний для завантаження

Новий WhatsApp для Windows вже доступний для завантаження

Як і передбачалося спочатку, новий додаток також буде доступний для macOS, і тут теж не бракує нововведень. Він буде заснований на Mac Catalyst, який дозволяє обмінюватися кодом програмам між Mac і iPad. Це означає, що майбутня версія Whatsapp для macOS також має працювати на iPad. Дві версії програми будуть дуже схожі, за винятком того, що для iPad потрібно мати деяку оптимізацію для полегшення роботи з сенсорним екраном.

Однак, якщо стосовно Windows використовується бета-версія нової програми, яка вже доступна в магазині, то для користувачів Apple ситуація не здається такою райдужною — немає інформації про появу цієї нової версії Whatsapp на Mac, і, щобільше, поки не буде доступна версія для macOS, не з’явиться навіть версія для iPad, чого дуже чекали багато користувачів Apple.

Новий WhatsApp для Windows вже доступний для завантаження

WhatsApp нібито працює над функцією «Спільноти»

У жовтні члени спільноти розробників XDA вперше повідомили, що WhatsApp, ймовірно, працює над функцією під назвою “Спільноти”. Пізніше цю інформацію підтвердило видання WABetaInfo — йдеться про розширення можливостей групових чатів.

Адміністратори спільноти матимуть більше повноважень, ніж адміністратори стандартних групових чатів. У спільнотах можна буде створювати власні групи — аналогічно структурі каналів на серверах Discord.

Крім того, адміністратори спільноти зможуть запрошувати нових користувачів за спеціальними посиланнями (посиланнями для запрошення спільноти). Судячи зі скриншотів, таке посилання можна відразу відправити адресату або перетворити на QR-код. Ми не знаємо, чи може користувач, який приймає запрошення за таким посиланням, одразу писати в усі чати у спільноті.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: