Apple готує зовнішній спалах для iPhone

Стало відомо, що Управління США з патентів та товарних знаків (USPTO) видало Apple патент на незвичайний аксесуар, призначений для використання з iPhone, iPad, MacBook та іншими пристроями. Йдеться про зовнішній спалах з проводовим підключенням через інтерфейс Lightning та бездротовим підключенням через Wi-Fi.

Очікується, що зовнішній спалах спрацює одночасно з вбудованим спалахом цього пристрою. Для синхронізації може використовуватися сигнал керування, що видається основним блоком який містить дані про стан зовнішніх та внутрішніх спалахів. В описі сказано, що сигнал що керує може бути вихідним сигналом на порт, що використовується для зв’язку та зарядки. Він може складатися з імпульсів, розділених у часі, що дозволяє передавати дані про стан зовнішніх та внутрішніх спалахів.

Apple не обмежує використання спалаху лише iPhone. За задумом розробників його можна використовувати з іншими продуктами компанії, наприклад MacBook або iPad. Коли зовнішній спалах надійде у продаж, поки що невідомо.

Apple готує зовнішній спалах для iPhone

Apple знову не змогла оскаржити патенти Qualcomm

Апеляційний суд США вдруге відхилив спробу Apple повторно відкрити патенти Qualcomm у галузі мобільних технологій. Згідно з ухвалою, Apple не може подати апеляцію після угоди 2019 року, за якою компанія ліцензувала десятки тисяч патентів Qualcomm.

Рішення було прийнято двома із трьох суддів Апеляційного суду США у федеральному округу. Аналогічне рішення ухвалив інший склад суду у квітні цього року в аналогічній справі у суперечці між Apple та Qualcomm. Нагадаємо, у 2017 році Qualcomm подала позов проти Apple, стверджуючи, що iPhone, iPad та Apple Watch порушують низку патентів на мобільні технології, що було частиною ширшої суперечки між двома компаніями. Apple також оскаржила три патенти, що знаходяться на розгляді, в Апеляційній раді Управління США з патентів та товарних знаків. Однак у 2020 році вони були оголошені дійсними після підписання сторонами мирової угоди у 2019 році, за якою Qualcomm отримала 4,5 мільярда доларів, а Apple продовжувала використовувати чіпи опонента у своїх продуктах.

Заклик Apple

Проте Apple все ж таки подала апеляцію з вимогою відновити слухання в Апеляційному суді США по федеральному округу. Компанія заявила, що зіткнулася з «неминучим ризиком» подання позову після 6-річного терміну, зазначеного в угоді 2019 року. Qualcomm відповіла, що аргументи Apple невірні, як було узгоджено сторонами раніше, а фактор ризику — не що інше, як домисли.

Судді Шерон Прост та Кара Столл погодилися з позицією Qualcomm, а суддя Полін Ньюман стала на бік Apple. Вона погодилася з тим, що після закінчення терміну ліцензії у 2025 році Qualcomm знову може подати до суду на Apple та остання зазнає «конкретної шкоди, тому що їй доведеться платити роялті, щоб звільнити патент, який вона вважає недійсним».

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 1.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: