52 моделі смартфонів випустить Samsung наступного рокум

Samsung є рекордсменом за кількістю складних смартфонів на ринку зі своїми Samsung Galaxy Z Flip 3 та Galaxy Z Fold 3. Показник продажів компанії лише у Південній Кореї перевищує 1 мільйон одиниць. За наявними даними, мета Samsung — продати 7 мільйонів одиниць складних смартфонів третього покоління. Тепер Samsung, схоже, ставить ще вищу мету для своїх складних смартфонів наступного року.

samsung galaxy z fold 3

Згідно з новим звітом TheElec, лінійка смартфонів Samsung у 2022 році складатиметься з 52 моделей. Мета Samsung — зробити близько 10 мільйонів складних смартфонів Galaxy Z Flip 4 та Galaxy Z Fold 4 у третьому та четвертому кварталах 2022 року. Це означає, що компанія планує продати не менше 10 мільйонів складних смартфонів наступного покоління. Samsung продовжує вдосконалювати свої складні смартфони, пропонуючи міцніший дизайн і кращі характеристики.

Відповідно до звіту, мета Samsung — зробити близько 38 мільйонів смартфонів серії Galaxy S22 до 2022 року. Компанія також може прагнути продати понад 9 мільйонів смартфонів Galaxy S21 FE, які, як очікується, будуть офіційно випущені у січні 2022 року. В рамках серії Galaxy A (Galaxy A13, Galaxy 33 5G та Galaxy A53 5G) Samsung планує виготовити 78 мільйонів пристроїв.

Зараз Samsung є найбільшим виробником складаних смартфонів. Компанія випустила вже три покоління складних смартфонів у всьому світі. З випуском Galaxy Z Flip 3 та Galaxy Z Fold 3 компанія значно знизила ціну. Ці моделі також відрізняються більш потужним дизайном та кращими характеристиками, ніж їхні попередники.

Samsung збільшить виробництво складних смартфонів

Samsung вірить у майбутнє складаних смартфонів. Компанія завзято працює над створенням дисплеїв, які будуть використовуватись у майбутніх версіях. Нині компанія виготовляє близько 260 тисяч одиниць (складних дисплеїв) на місяць. Проте очікується, що це число зростатиме за зростанням попиту. До травня очікується, що щомісячний випуск становитиме близько 600 тисяч одиниць. А наприкінці року їх буде близько мільйона штук, що приблизно вчетверо більше, ніж зараз.

Це буде служити не тільки для підтримки створення наступного Galaxy Fold, а й для постачання всіх інших компаній, які хочуть зайнятися складним сектором. Якщо ця ніша пристроїв справді досягне успіху та поширення, як сподівається Samsung, то технологічні досягнення, над якими компанія працює зараз, будуть щедро винагороджені.

Південнокорейська компанія представить цього року свій наступний Galaxy Fold з покращеним дизайном та характеристиками.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: