Apple iPhone незабаром сповіщатиме батьків про секс-фото у дітей

Apple докладає всіх зусиль для забезпечення безпеки та конфіденційності своїх користувачів за допомогою останніх оновлень iOS. Компанія також хоче здійснити подальші кроки щодо забезпечення захисту дітей, які використовують свої смартфони.

До того, компанія хоче переконати батьків у тому, що iOS- пристрої безпечні для дітей. З виходом iOS 15.2 компанія зробить сміливий крок у цьому напрямі. iPhone зможе виявляти, якщо користувач iPhone або iPad отримує, або відправляє текст із фотографіями сексуального характеру.

Ще в серпні Apple оголосила, що оновить програму iPhone Messages, щоб вона могла виявляти сексуально відверті фотографії. Цього вівторка ця функція була запущена в iOS 15.2 Developer Beta 2. Коли функція буде повністю доступна, дитина, яка отримала таку фотографію у програмі «Повідомлення» на iPhone або iPad, побачить розмите зображення. Якщо дитина спробує переглянути її, вона отримає попередження із запитанням: «Ви впевнені?».

Apple iPhone незабаром сповіщатиме батьків про секс-фото у дітей

Попереджувальне повідомлення гарантує, що дитина все зрозуміє. У ньому йдеться: «На фотографіях та відео показані інтимні частини тіла, які ви закриваєте купальними костюмами». Якщо дитина після цього переглядає зображення, його батьки отримають повідомлення. Цікаво, що станеться те ж саме, якщо дитина спробує відправити фотографії відверто сексуального характеру. Перед посиланням фото дитина буде попереджена, а батьки отримають повідомлення, якщо дитина все одно вирішить його відправити.

За замовчуванням функцію вимкнено. Проте батьки або опікуни зможуть її увімкнути.

Apple скануватиме фотографії, що зберігаються на iPhone та в облікових записах iCloud, у пошуках жорстокого поводження з дітьми

Цікаво, що кілька днів тому з’явився звіт, в якому йшлося про те, що Apple планує сканувати фотографії, що зберігаються на iPhone і в облікових записах iCloud. Мета полягає в тому, щоб знайти зображення, що передбачають жорстоке поводження з дітьми. Ці зусилля допоможуть правоохоронним органам у розслідуваннях і дозволять державним органам отримати неоднозначний доступ до даних користувача. Варто зазначити, що нова політика захисту дітей від контенту відверто сексуального характеру, схоже, не є частиною цієї нової політики.

Нам особливо цікаво подивитися, як ця ситуація загострюватиметься. У будь-якому випадку щодо мети «захисту дітей», приємно бачити, що велика компанія докладає деяких зусиль, щоб зробити своє програмне забезпечення безпечнішим.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: