Тім Кук із Apple рекомендує смартфони Android

Хоча iOS стає закінченим на функціональному рівні, це ще відносно закрита операційна система в порівнянні з Android. Найпростіший приклад — неможливо встановити сторонні магазини програм або безкоштовно завантажити та запустити IPA без злому.

Під час обговорення App Store і того, як користувачі завантажують та встановлюють програми на iPhone, генеральний директор Apple Тім Кук сказав сьогодні, що користувачам, які сподіваються завантажувати програми невиправдано, слід подумати про покупку пристроїв Android. Він стверджує, що пропозиції Apple максимально збільшують безпеку і конфіденційність.

Тим Кук iPhone 13 серии

Однак нині Європейський Союз переглядає Закон про цифровий ринок. Сюди входять положення, що вимагають від таких компаній, як Apple, дозволяти стороннім магазинам програм працювати на своїх пристроях. На саміті DealBook цього тижня генеральний директор Apple Кук ще раз відреагував на практику завантаження неопублікованих програм.

Кук прямо заявив, що насправді, якщо ви хочете завантажити інше додаток або думаєте, що це важливо, ви можете вибрати Android. Для Apple дозволити таке завантаження все одно, що завести машину без подушок і ременів безпеки. Місія Apple — забезпечити максимальну безпеку та конфіденційність користувачів. Дозволити неопубліковане завантаження занадто ризиковано.

Фактично, всього два дні тому Крейг Федерігі, старший віцепрезидент Apple з розробки програмного забезпечення, також зазначив, що встановлення додатків в обхід App Store відкриває неперевірену скриньку Пандори, повну шкідливих програм. Згідно з даними, опублікованими Apple раніше, ризик зараження шкідливим ПЗ на Android у 15-47 разів вищий, ніж на iOS.

Таким чином, Тіму Куку байдуже, що ви думаєте як користувач iOS, коли справа стосується завантаження неопублікованих програм. Компанія досить суворо ставиться до своїх уявлень про джерела додатків, і стверджує, що вони повинні бути з App Store. Якщо ви хочете інсталювати програми з інших джерел, портуйтеся на Android. Очевидно, буде група користувачів iOS, яким сподобається інсталювати програми з інших джерел. Це користувачі, яких Apple відсилає на Android.

Якщо придивитися до проблеми, то ясно, що дуже складно забезпечити конфіденційність та безпеку, якщо активне завантаження неопублікованих програм. Apple може відстежувати якість та наміри програм лише в App Store. Все, що знаходиться за межами App Store, знаходиться поза його юрисдикцією, і залишає iPhone незахищеним.

Оснастити iPhone функціями, які гарантують, що ніяка шкідлива програма не буде встановлена ​​незалежно від джерела, буде непростим завданням. І зважаючи на це все, Тім Кук не готовий до такої роботи.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 2.33 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: