Google назвала коефіцієнт комісії за сторонні платежі

Google був у центрі кількох суперечок, більшість із яких зосереджено навколо монополії. Поведінка інтернет-гіганта з його Play Store також є ще одним аспектом кількох судових позовів. Google оголосила, що відповідно до Закону про телекомунікаційний бізнес, користувачам буде дозволено використовувати сторонні способи оплати.

Однак на даному етапі вартість для користувачів, які використовують сторонні платежі, менша лише на 4%. Ця ситуація показує, що Google стягуватиме високі комісії незалежно від того, яким чином ви платите.

Google

Зараз при використанні Google Pay для платежів у додатку комісійні збори Google становлять від 30 до 10%. Google сказав розробникам, що при використанні сторонніх способів оплати комісії знижуються до 26–6%. Це означає, що зменшення становить лише 4%.

Однак, є деякі заперечення проти цієї політики. Згідно з наведеною вище заявою Google, Google стягує комісію незалежно від методу оплати. Контент-провайдери заявили, що з урахуванням додаткових комісій, необхідних сторонніми платіжними платформами, різниця в 4% переважно еквівалентна відсутності різниці.

Законодавець Південнокорейської Демократичної партії Чо Сеунг-лае зазначив: «Google удає, що надає розробникам та користувачам більше можливостей, але не вніс жодних змін у високі витрати». Комісія з комунікацій Кореї також заявила, що продовжуватиме стежити за політикою стягнення плати Google.

Google оштрафовано на 2 мільйони рублів у Росії

Вчора московський суд наклав на Google штраф у розмірі 2 мільйонів рублів (приблизно 28 085 доларів США). Цей штраф призначається за те, що компанія не видаляла контент, який Росія вважає незаконним. Фактично, це лише частина ширшої суперечки між Росією та Google. Ще наприкінці 2018 року Росія наклала штраф у розмірі 500 000 рублів (приблизно 7530 доларів США) на компанію за те, що вона не видалила певні елементи з результатів пошуку, як того вимагає закон.

З того часу інтернет-гігант кілька разів був оштрафований у Росії. У середині минулого місяця російська агенція з регулювання комунікацій, Роскомнагляд, заявила, що компанія не виплатила штраф у розмірі 32,5 мільйона рублів (приблизно 458 100 доларів США). З цією метою Роскомнагляд також заявив, що найближчим часом очікується накладення величезного штрафу.

Роскомнагляд заявив, що добиватиметься накладення штрафу у розмірі від 5% до 20% його річного виторгу в Росії. Це може бути до 240 мільйонів доларів. Причина в тому, що американський виробник неодноразово не видаляв контент, який вважався незаконним. Це буде найсуворіше покарання, яке Росія досі застосовувала до іноземних технологічних компаній. Нещодавно Google оголосила, що виплатила Росії штраф у розмірі понад 32 мільйони рублів (приблизно 458 100 доларів).

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: