Більшість не поспішає оновлюватись до Windows 11

Операційна система Windows 11 доступна користувачам лише трохи більше ніж місяць. Оновлений інтерфейс, підтримка додатків Android та багатозадачність залучило чимало користувачів за цей час, але все ж багато хто боїться переходити на нову ОС зараз. На сайті Android Authority опубліковано результати опитування понад 8000 респондентів.

Адміністрація сайту поцікавилася, хто із відвідувачів перейшов на нову операційну систему. За результатами опитування, проведеного 5 листопада й опублікованого нещодавно, виявилося, що близько 36,4% користувачів ПК перейшли на Windows 11, відмовившись від Windows 10 та інших версій ОС.

Інші користувачі розділилися приблизно порівну. Близько 13% користувачів не оновилися, але планують це зробити. Понад 17% не має необхідних системних вимог, тому комп’ютер не дозволяє їм оновитися, приблизно стільки ж зважують всі за й проти, а близько 16% взагалі не збираються оновлювати свою ОС. В результаті близько 63% відвідувачів порталу, які погодилися взяти участь в опитуванні, ще не оновилися.

У коментарях одні вказали, що бояться проблем із сумісністю, інші задоволені вже знайомою їм операційною системою Windows 10, а треті побоюються, що нова операційна система, як і раніше, небезпечна. Деякі навіть заявляють, що вони вже пробували Windows 11 і відкотилися до її попередниці, а деякі навіть до однієї з версій Linux. Багато хто погоджується з тим, що варто почекати, не перериваючи свій робочий процес для того, щоб стати безкоштовним бета-тестером Microsoft.

Більшість не поспішає оновлюватись до Windows 11

Microsoft розширює програму тестування програм для Android у Windows 11

Минулого тижня Microsoft розширила програму тестування Windows Subsystem for Android (WSA), яка є у Windows 11 і дозволяє запускати програми Android на вашому комп’ютері. Зважаючи на те, що раніше ця можливість була доступна учасникам програми попередньої оцінки Windows на бета-каналі, тепер вона доступна інсайдерам на каналі Dev.

Оскільки WSA зараз перебуває на ранній стадії тестування користувачам доступно лише 50 програм для Android, які вони можуть завантажити на свій комп’ютер із магазину програм Amazon. Принаймні, на цей момент Amazon є основним джерелом мобільних програм для комп’ютерів з Windows 11. Але не виключено, що в майбутньому буде підтримка інших платформ, що беруть участь у розповсюдженні цифрового контенту для пристроїв на базі Android.

Ми також очікуємо, що протягом найближчих місяців користувачам буде доступно більше програм для тестування. Зверніть увагу, що за достатньої кваліфікації користувачі можуть інсталювати програми Android, розпаковуючи файли APK.

Нагадаємо, що підсистема WSA в Windows 11 не підтримує запуск програм Android, для роботи яких потрібно Google Mobile Services. Попри це, ентузіасту вдалося встановити магазин програм Play Store на комп’ютер з Windows 11, що фактично зробило доступним будь-який додаток для Android. Не виключено, що у майбутньому підтримка Play Store буде реалізована офіційно.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 5 оцінок, середнє 2.2 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: