Програми Windows 11 не працюють через сертифікати

Windows 11 нарешті досягла свого повного статусу на початку жовтня. Принаймні, це була дата, яку Microsoft обрала для офіційного запуску свого нового великого оновлення ОС. Тим часом розробка ОС триває, і інсайдери досі тестують деякі функції, які були доступні при початковому запуску.

Згідно з останніми звітами, у Windows 11 є певні програми та функції, які не працюють належним чином. Причина такої поведінки пов’язана із сертифікатом, термін дії якого закінчився 31 жовтня. Microsft почала попереджати користувачів про це.

Проблема сертифікатів з терміном дії, що минув, впливає на програми, включаючи Snipping Tool, сторінку облікових записів і цільову сторінку в налаштуваннях, якщо ви знаходитесь в S-режимі. Інші функції включають сенсорну клавіатуру, голосовий набір, панель емодзі, інтерфейс редактора методів введення, початок роботи та поради.

Програми Windows 11 не працюють через сертифікати

Існує додаткове оновлення для Windows 11, яке усуває деякі проблеми

На щастя, для цих проблем є виправлення. Відповідно до джерела користувачам просто потрібно зайти до Windows Update та отримати додаткове оновлення KB5006746. Воно було розгорнуте кілька днів тому, 25 жовтня. На жаль, невелика проблема полягає в тому, що користувачам необхідно вибрати інсталяцію додаткових оновлень через Windows Update. Іншими словами, цей патч не буде встановлений автоматично.

Ви завжди можете перевірити, яку збірку Windows 11 ви використовуєте, натиснувши клавішу Win і набравши Winver. Якщо ви використовуєте збірку 22000.282, ви вже можете її встановити. Якщо ви використовуєте попередню версію, перейдіть до «Налаштування» >> «Центр оновлення Windows», щоб отримати останню версію програмного забезпечення.

Що стосується виправлень, то це оновлення усуває проблеми з сенсорною клавіатурою, голосовим набором тексту, панеллю емодзі, інтерфейсом користувача IME, початком роботи та порадами. Що стосується Snipping Tool, Microsoft рекомендує використовувати клавішу Print Screen, щоб скопіювати знімок екрану.

Наступним кроком буде вставлення його в таку програму, як Paint. Можливо, Microsoft зможе в кінцевому підсумку розв’язати проблему зі Snipping Tool, просто додавши нову версію програми в Microsoft Store. Однак на цей час компанія дає зрозуміти, що працює над рішенням для інструменту та S-режиму. Оновлення із виправленням має прибути для всіх користувачів пізніше.

Якщо ви можете відкласти розгляд проблемних питань на кілька днів, наступний вівторок — вівторок виправлень. Іншими словами, всі підтримувані версії Windows отримають оновлення, і ці оновлення не є обов’язковими. Якщо ви нічого не зробите, у певний момент патч буде автоматично встановлений у фоновому режимі.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: