У продажу вже є iPhone із роз’ємом USB Type-C

Напевно, багато хто чув, що депутати Європарламенту мають намір довести справу з уніфікацією до логічного завершення. Європейська комісія хоче внести комфорт у життя користувачів та має намір зобов’язати виробників електроніки пропонувати пристрої із портом USB Type-C.

Логіка нагадує, що в Apple виникнуть труднощі з переходом зі своїм iPhone. Компанія щосили чіпляється за Lightning і не хоче з ним розлучатися.

Є ентузіасти, які незадоволені роз’ємом Lightning в iPhone. Образа настільки велика, що вони самі беруться за заміну порту. Як піддослідний був взятий iPhone X, а минулого місяця з’явилося відео про успішну трансплантацію USB Type-C. Тоді автор обіцяв опублікувати докладну інструкцію, де він розповість, як можна поміняти Lightning на USB Type-C.

По суті вам доведеться з нуля створити друковану плату з роз’ємом і під’єднати її до смартфона. Без особливих навичок та знань не обійтися. Для тих, кому не чужі експерименти та валяється непотрібний айфон, автор пропонує докладні наочні інструкції, як це зробити. Вихідний код проєкту також знаходиться у відкритому доступі, тому будь-хто може зробити «пересадку» для інших моделей iPhone.

Той тюнінгований iPhone X автор виставив на аукціоні eBay. На момент написання статті за нього були готові заплатити 4850 доларів. Сам лот супроводжується описом, що це перший у світі iPhone із USB Type-C. Але його майбутньому власнику не варто використовувати смартфон як основний для повсякденного використання.

ЄС надасть виробникам два роки на перехід на USB Type-C

Розмови про прийняття USB Type-C як стандарту для заряджання електронних пристроїв у Європі ведуться вже кілька років. Однак зараз Європарламент упритул підійшов до ухвалення цього рішення. Минулого тижня євродепутат говорила про те, чому вона не поділяє побоювання Apple з приводу того, що прийняття USB Type-C як стандарт може зашкодити інноваціям. Сьогодні у відомстві докладніше роз’яснили свою позицію.

Представник Європейського парламенту сказав, що порт USB Type-C — це технологія, яка була попередньо обрана як загальний стандарт. Однак це аж ніяк не заважає виробникам розробляти інші технології, які забезпечать кращі можливості заряджання та передачі даних.

Крім того, у заяві Європарламенту йдеться про те, що буде перехідний період для переведення пристроїв на новий стандарт, що не призведе до швидкого старіння пристроїв, які вже є на ринку. USB Type-C стане обов’язковим для використання лише через два роки після того, як він буде прийнятий як єдиний стандарт.

Наразі Apple є основним противником стандартизації USB Type-C. Компанія заявляє, що такий крок уповільнить інновації та призведе до збільшення кількості електронних відходів. Але до того часу USB Type-C стане стандартом на європейському ринку.

За чутками, Apple готова повністю відмовитися від фізичних роз’ємів у брендових смартфонах.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: