Xiaomi MIX 5: Перша експозиція

З приходом щорічного продажу китайської версії 11.11 (Double 11) Xiaomi Mi MIX 4 тепер продається на деяких платформах менш ніж за 4000 юанів (626 доларів США). Це досить приваблива ціна для високопродуктивного флагманського смартфона.

Xiaomi Mi MIX 4 отримав добрий відгук на ринку, і компанія вже розробляє його наступника. Згідно з популярним джерелом витоків Weibo, @DCS, Xiaomi MIX 5 прибуде точно за розкладом. Крім того, він повідомив, що цей смартфон розвивається швидше ніж MIX 4.

Xiaomi MIX 5

Xiaomi Mi MIX 4 був випущений 10 серпня цього року і знаменує собою повернення серії MIX через 3 роки. Судячи з припущень і чуток, Xiaomi MIX 5 з’явиться у червні чи липні наступного року. Однак є повідомлення, що пристрій може запуститися раніше. Але поки, згідно з @DCS, Xiaomi MIX 5 ще не доопрацьований. На цю мить багато аспектів все ще перебувають на стадії перевірки.

У порівнянні з Xiaomi Mi MIX 4 очікується, що MIX 5 буде використовувати повноекранний візуальний процесор 2K 120 Гц. Цей смартфон також поставлятиметься з процесором Snapdragon 898 SoC і використовуватиме комбінацію 16 ГБ + 1 ТБ. Крім того, Xiaomi зробить все можливе, щоб зменшити вагу цього пристрою. Цей флагманський смартфон також повинен поставлятися з потужнішим CMOS, найкращим відведенням тепла і швидшою швидкістю зарядки.

Xiaomi покращить свої дисплей та камеру

За останніми повідомленнями від @DCS, для флагмана наступного покоління Xiaomi розробляє індивідуальні проактивні специфікації з високою роздільною здатністю під екраном. Це рішення матиме більш вишуканий екранний ефект, ніж Xiaomi Mi MIX 4, можливо з роздільною здатністю до 2K.

На жаль, збільшення ефекту знімання камерою означає зниження якості екрана. Хоча Xiaomi вдалося збільшити вихід камери під екраном, дисплей не може мати високої роздільної здатності. Це область, яка потребує розвитку та викликає у багатьох відчуття жалю.

Ми очікуємо, що до наступного року ефект від підекранної камери буде кращим. Таким чином, не потрібно буде вибирати між якістю екрана та його продуктивністю. Це значною мірою сприятиме популяризації проактивних камер під екраном.

В іншому звіті @DCS також стверджується, що швидка провідна зарядка для смартфонів потужністю 200 Вт надійде в масове виробництво наступного року. Звичайно, зараз очікується, що Xiaomi Mi MIX 5 запустить як швидку зарядку на 200 Вт, так і новий дисплей. Це, очевидно, зробить Xiaomi Mi MIX 5 убивцею флагманів. І цей пристрій вартий того, щоб його чекати.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: