Netflix Gaming запускається для передплатників

Netflix оголосила про намір додати ігри до своєї екосистеми на початку цього року. На той час ми думали, що нам потрібно трохи почекати, перш ніж ми побачимо перші ігри на цій платформі. Однак Netflix вже готова була до запуску цього нового сегменту.

Правда перша версія “Netflix Gaming” була далека від того, що можна було б очікувати від такої компанії, як Netflix. Однак, це вже свідчить про інтерес компанії саме до цього сегменту. У майбутньому ми можемо побачити, як гігант потокової передачі приєднається до сегмента хмарних ігор, де панують інші гіганти, такі як Microsoft, Amazon та NVIDIA.

Сьогодні Netflix запускає свою Netflix Gaming, яка в основному пропонує користувачам кілька мобільних ігор зі смартфонами Android. По суті, це перший крок для компанії, яка зробила революцію у світі потокового відео.

Фактично це дозволяє передплатникам Android отримувати доступ до платних ігор за підпискою Netflix. З усім тим, користувачам потрібна тільки наявна підписка Netflix, щоб грати в ці ігри, і більше не буде ніяких додаткових зборів або покупок у додатку. Це майже як наявність карти доступу до певних платних ігор, що використовує ваші облікові дані на відеоплатформі.

Netflix

Це головний крок компанії з моменту появи сервісу потокового відео

Згідно з початковим звітом, ця нова стратегія повертає нас до деяких спогадів про те, коли Netflix перейшов від виправляння DVD-дисків поштою до потокової передачі фільмів. Про перехід в ігровий сегмент було оголошено в липні, але варто зазначити, що компанія зіткнулася з різким скороченням кількості нових клієнтів після кількох років швидкого розширення, буму у 2020 році у світлі пандемії та гострої конкуренції з боку таких компаній, як Dinesy+ та HBO Max.

Компанія вже представила купу ігор. Є ігри, засновані на одному з найпопулярніших серіалів “Дуже дивні справи”, наприклад “Дуже дивні справи: 1984”, “Дуже дивні справи 3: Гра”. Є також інші ігри Card Blas, Teeter Up і Shooting Hoops на Android для користувачів Netflix в Іспанії, Італії та Польщі.

Цікаво, що у вересні потоковий гігант також купив розробника відеоігор Night School Studio і випустив п’ять ігор для мобільних пристроїв на обраних європейських ринках.

На цей час вихід Netflix в ігровий сегмент може сподобатися не всім. Однак ми знаємо, що компанія має потенціал і ресурси, щоб бути значним гравцем у цьому сегменті. У майбутньому ми можемо побачити, як Netflix перемикне свій бізнес на хмарну систему.

Є навіть повідомлення, що передбачають партнерство між американським гігантом та підрозділом Sony PlayStation. Зачекаємо та подивимося.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: