Huawei може продати свій сервісний бізнес через санкції США

Після майже двох років боротьби за те, щоб зберегти свій бізнес смартфонів таким самим, як до заборони в США, Huawei все-таки вирішила продати бренд Honor. Суббренд став частиною великої китайської компанії, що належить державі. З того часу бренд Honor повторно набуває прав, а з появою безлічі нових смартфонів з хорошими характеристиками та сервісами Google Play у нього є потенціал зайняти колишнє місце Huawei на ринку смартфонів. Тепер велика компанія Huawei можливо розглядає можливість продажу свого підрозділу серверів x86.

Згідно зі звітом від Bloomberg, Huawei може продати свій підрозділ серверів x86. Компанія Huawei ще не підтвердила цієї інформації. Хоч би що там було, інсайдер стверджує, що санкції США, введені щодо Huawei, завдали шкоди його ланцюжку постачання серверів. Тому компанія майже змушена продати й цей напрямок свого бізнесу.

Huawei

Згідно зі звітами, Huawei може продати свій серверний підрозділ китайському консорціуму компаній приватного та державного сектору. Зокрема, йдеться про Henan Information Industry Investment та Huaqin Technolog. Ці два гравці прагнуть захопити серверний бізнес Huawei.

Ми очікуємо, що докладніша інформація про це з’явиться найближчими днями, якщо Huawei продовжить підписання нової угоди. За словами джерела, у компанії відмовилися коментувати ці повідомлення. Схожа ситуація сталася минулого року, коли з’явилися чутки про те, що компанія готується продати свій бізнес Honor. Huawei тоді також відмовилася від коментарів.

Huawei щосили намагається зберегти актуальність свого бізнесу з виробництва смартфонів

Останні кілька місяців бренд втратив кілька позицій. Річ у тому, що за останні кілька місяців бренд випустив лише кілька смартфонів. Для флагманського сегмента компанія випустила лише серію Honor P50 із конфігураціями з Snapdragon 888 4G та Kirin 9000 4G. Через санкції США бренд не зміг випустити смартфон 5G, через що він втрачає певну актуальність на ринку флагманів, який уже вступив до ери 5G.

Тим часом Honor посіла третє місце у китайському рейтингу найбільших виробників смартфонів за третій квартал 2021 року. Бренд нещодавно представив свої смартфони серії Honor 50 у Європі та намагається підкорити колишніх шанувальників Huawei у всьому світі.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: