Між старим та новим iPhone різниці немає

Apple нещодавно випустила свою нову серію iPhone 13, і цей пристрій зараз досить популярний. Серія iPhone 13, що є флагманом Apple цього року, викликала величезну хвилю покупок. Apple продовжує домінувати на ринку high-end, але є деякі претензії.

Є користувачі, які вважають, що Apple так багато одержує, пропонуючи мало. В останні роки діяльність Apple більше схожа на «вичавлювання зубної пасти». У iPhone є кілька інноваційних програм. Але насправді стає все важче відрізнити дуже старі iPhone від нових. Цікаво, що співзасновник Apple це бачить.

Стоимость iPhone 12 Pro

За наявними даними, нещодавно співзасновник Apple Стів Возняк заявив, що iPhone 13 практично не відрізняється від попередніх версій. Його слова: «У мене новий iPhone, я дійсно не можу побачити різниці», — сказав Возняк, — «програмне забезпечення також має бути застосовним до старого iPhone».

Насправді те, що сказав Возняк, правда, і багато користувачів мережі мають те саме відчуття. Загальний дизайн iPhone 13 серії практично не змінився, ні в плані зовнішнього вигляду, ні в плані розташування камер Apple 13 особливо не відрізняється від попередніх моделей.

Однак Возняк підкреслив, що ширина виїмки моделі iPhone 13 на 20% менша за ширину попередньої моделі. Модуль задньої лінзи змінився з вертикального розташування, як в iPhone 12, на діагональне. Однак iPhone 13 Pro і Pro Max як і раніше є комбінацією з трьох камер, тому в їх розташуванні немає жодних змін.

Чип та частоту оновлення можна вважати основними особливими рисами серії iPhone 13. Але для старих користувачів серії iPhone 11/12 нема потреби переходити на серію iPhone 13, тому що в повсякденній роботі практично немає різниці.

iPhone 14 може отримати значні зміни

Раніше були новини, що Apple випустить серію iPhone 14 із «перфорованим» дисплеєм. Враховуючи джерела цього припущення, цілком імовірно, що новий iPhone не використовуватиме виїмку вперше за п’ять років. Однак, через компонент Face ID Apple буде використовувати отвір у формі таблетки, щоб розмістити його компоненти. Є навіть повідомлення, що LG вже працює над такою технологією. А LG — один із найбільших постачальників дисплеїв для Apple.

Хоча конструкція дисплея з отвором не є абсолютно новою технологією, для Apple це великий крок уперед.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: