Xiaomi краудфандингує Hey Plus: 1,78″ повноекранний дисплей AMOLED за $62

Годинник Hey Plus Watch – це новий краудфандинг, що фінансується компанією. Бренд Hey Plus опинився у центрі уваги у 2018 році, коли він випустив Hey Plus SmartBand. У 2019 році бренд представив смартбраслет Hey Plus 1S із дисплеєм AMOLED.

Технічні характеристики Xiaomi Hey Plus Watch

Що стосується технічних характеристик, годинник Hey Plus Watch виходить за рамки звичайного. Пристрій оснащений чудовим 1,78-дюймовим повноекранним дисплеєм AMOLED Super Retina. Екран є правильним прямокутником з округленими краями. Пристрій виготовлено з високоякісного матеріалу — алюмінієвого сплаву, і важить всього 38 грамів. Пристрій підтримує до 100 спортивних режимів та платежі через Alipay.

Розумний годинник поставляється з безліччю різноколірних ремінців, з яких покупці можуть обирати собі потрібний. Це звичайна справа для розумного годинника Xiaomi. Бренд часто пропонує широкий вибір ремінців, що дозволяють користувачам вибрати те, що їм найкраще. Також очікується, що в майбутньому сторонні виробники запропонують більш індивідуальні ремінці.

Щодо часу автономної роботи, батарея годинника Hey Plus може працювати до 21 дня в режимі інтенсивного використання. У режимі звичайного використання час автономної роботи може досягати 29 днів.

Xiaomi краудфандингує Hey Plus: 1,78" повноекранний дисплей AMOLED за $62

Розумний годинник підтримує визначення кисню в крові та має 24-годинний моніторинг серцевого ритму, моніторинг сну, тренування дихання та нагадування про повідомлення. Як зазначалося раніше, годинник Xiaomi Hey Plus Watch вже виставлений на краудфандинг на Xiaomi Youpin. Компанія просить дуже хорошу ціну всього в 62 долари. Постачання пристрою розпочнеться 13 грудня 2021 року.

На жаль, у цих пристроях, що носяться, відсутня GPS, оскільки це все ще функція, яка визначає, чи буде розумний годинник дорожчий чи ні. GPS корисна, тому що дозволяє залишати смартфон вдома під час тренувань. Судячи з усього, Xiaomi хоче якісний розумний годинник, який все ж таки не з’їдає продажі недавно випущених Redmi Watch 2 та Redmi SmartBand Pro.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: