У macOS Monterey виявлено нову помилку

Згідно з відгуками користувачів Apple на різних соціальних платформах, остання версія Apple macOS Monterey має помилку, бо не може розпізнати док-станцію USB. У спільноті Reddit, на форумі розробників Apple та в офіційній спільноті технічної підтримки Apple користувачі Apple повідомили, що після оновлення свого Mac до macOS Monterey вони не можуть використовувати док-станцію USB. Однак користувачі повідомляють, що інтерфейс HDMI, інтерфейс USB Type-C та інші інтерфейси не мають проблем із підключенням.

macOS Монтерей

Більшість тих, хто написав ці відгуки про помилки, є користувачами Mac з версією чипа M1. Однак кілька користувачів Mac із чипом Intel також повідомляють про цю проблему після оновлення MacOS Monterey. Судячи з обговорення, багато хто стверджує, що ця проблема виникла ще в першій бета-версії macOS Monterey. І це показник того, що Apple все ще бореться із цією проблемою.

За словами користувача Reddit, він зателефонував до служби підтримки Apple, і служба підтримки порадила йому спробувати використати док-станцію, сертифіковану Apple. Але й після цього він скаржиться, що змін, як і раніше, немає. Пізніше співробітники служби підтримки розповіли йому, що останнім часом багато людей консультувалися і скаржилися саме на цю проблему.

Проте служба підтримки клієнтів не пропонує жодних рішень. Оскільки скарг багато, Apple, швидше за все, вирішить ситуацію в найкоротший термін. Ми можемо лише сподіватися, що в наступній версії буде виправлення.

Можливості Apple macOS Monterey

Крім мінусів, macOS Monterey має деякі, досить хороші функції:

  • Портретний режим FaceTime. У портретному режимі користувачі можуть розмити фон та зосередитись на собі під час дзвінка FaceTime. Однак якщо Mac користувач є власником пристрою з процесором Intel, ця функція недоступна.
  • Інтерактивний глобус карту. На комп’ютерах Mac з чіпами M1, M1 Pro та M1 Pro Max Apple покращила програму «Карти», включаючи новий вид Землі, в якому користувачі можуть обертати світ і збільшувати масштаб у різних областях Землі. Крім того, користувачі можуть бачити Землю із тривимірного космосу. Ця функція робить навігацію цікавішою.
  • Захоплення об’єкту. Захоплення об’єктів дозволяє користувачам створювати реалістичні, оптимізовані AR 3D-об’єкти, поєднуючи серії фотографій. Ця технологія називається фотограмметрією, і раніше для її виконання було потрібне спеціальне програмне забезпечення, але Apple інтегрувала API захоплення об’єктів у систему macOS Monterey.
  • Синтез промови Siri. У порівнянні з процесором Intel Mac, функція перетворення голосу на чипі Mac серії M підтримує більше мов і текстів, включаючи шведську, данську, норвезьку та фінську.
  • Клавіатурне диктування на пристрої. Використовуючи диктування з клавіатури, користувачі можуть диктувати текст скрізь, де він може бути введений, і ця функція покращуватиметься в міру того, як користувачі збільшують частоту її використання. На комп’ютерах Mac серії M диктування з клавіатури захищає конфіденційність користувача, виконуючи всю обробку на пристрої.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: