Тім Кук пояснив, чому Apple не відкриє систему iOS

Протягом багатьох років система iOS від Apple була відома своєю безпекою, але ця безпека досягається коштом дуже багато чого. Система дуже строга, і Apple жорстко контролює дозволи всіх програм. Ніякі операції з встановлення чи оплати не можуть обійти Apple.

Хоча це має свої плюси, воно має і свої мінуси. Apple була в суді через обмеження в її системі iOS. Багато користувачів скаржаться, що Apple не дозволяє запускати багато програм і робити деякі дії. Таким чином, Android смартфони мають більше свободи, ніж їх аналоги на iOS.

Крім скарг користувачів, Apple також контролювалася з боку багатьох країн. У різних регіонах тривають судові процеси зі звинуваченнями компанії в монополії, а в деяких країнах Apple загрожують величезні штрафи. Однак Apple, як і раніше, наполягає на тому, що не відкриватиме свою систему iOS.

І завжди питання було чомусь саме так. Нещодавно Тім Кук, генеральний директор Apple, дав відповідь на питання, чому компанія триматиме свою систему під суворим контролем.

Тим Кук

Відповідь Тіма Кука

Відповідаючи нещодавно на деякі нормативні питання, Кук сказав, що Apple приділятиме більше уваги питанням конфіденційності та безпеки.

Він сказав: «Головне, на що ми звертаємо увагу в App Store — це приділяти увагу конфіденційності та безпеці. Це два основні принципи, які створюють дуже надійне середовище для спільної роботи споживачів та розробників. Якщо користувачі зможуть довіряти розробникам і додатки будуть такими, як вони кажуть, розробники можуть отримати величезну базу користувачів для продажу свого програмного забезпечення».

Кук підкреслив: «Це перший пункт у нашому списку… Ми намагаємося пояснити рішення, які ми приймаємо, і ці рішення є ключем до забезпечення конфіденційності та безпеки. У iPhone немає неопублікованого завантаження та подібного. Ми не відкриваємо підтримку iPhone для програм без цензури. Ці програми можуть бути внесені до списку App Store і прийняти обмеження конфіденційності».

У будь-якому випадку Apple ставить конфіденційність та інші подібні питання на перше місце. Але компанії доведеться зіткнутися з кількома судовими позовами, щоб вижити.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: