Прощавай, Facebook, привіт, Мета!

Facebook, як знаємо, більше немає. Натомість ми тепер маємо Мета. Це не означає, що соціальні мережі будуть називатися Мета (принаймні не відомо), але означає, що Facebook більше не буде брендом для всієї екосистеми. Іншими словами, це Facebook Inc. який змінює свою назву, щоб відрізнятися від своїх додатків та інших соціальних мереж. Наприклад, Instagram та WhatsApp відтепер стануть частиною Meta, а не лише Facebook. Цікаво, що назва «Мета», схоже, будується для майбутнього «метавсесвіту» компанії.

В оголошення від Марка Цукерберга, який сказав: «Наш бренд настільки тісно пов’язаний з одним продуктом, що він не може показувати все, що ми робимо сьогодні, не кажучи вже про майбутнє». Він також додав: «Відтепер ми будемо насамперед метавсесвітом, а не Facebook».

Прощавай, Facebook, привіт, Мета!

Мета — ласкаво просимо до Метавсесвіту

Цукерберг оголосив про нове ім’я під час віртуального чи метавіртуального (хто зна?) виступу на конференції компанії Facebook Connect. Згідно з новою угодою, Facebook і весь портфель додатків, який включає соціальні мережі та Messenger, тепер будуть простим підрозділом всередині більшого конгломерату Meta.

До речі, ця нова структура нагадує те, що Google зробив кілька років тому. Пошуковий гігант, що стояв за цим бізнесом, реструктурувався в Alphabet. Зараз холдингова компанія управляє Google поряд з DeepMind та Nest. Facebook у минулому заявляв, що планує відокремити Facebook Reality Labs, свою групу AR та VR, від решти компанії при складанні звітів про свої фінансові результати.

Як уже згадувалося, нова назва явно вказує на майбутні амбіції щодо метавсесвіту. Бренд хоче перетворитися з соціальної мережі на компанію-метавсесвіт — хоч би якою футуристичною вона здавалася. Фактично Facebook хоче розвиватися шляхом використання VR і AR, щоб створити паралельний світ.

Компанія навіть представила ранню версію проєкту Horizon Workrooms. Це дозволяє людям проводити зустрічі у VR. Компанія також анонсувала нові можливості «Horizon Home» та «Horizon Venues». Раніше цього місяця компанія оголосила про плани найняти близько 10 тисяч нових співробітників у Європі. Ці працівники допоможуть «Мета» у її меті створення метавсесвіту.

Нове ім’я на тлі скандалу з Facebook Papers

Що цікаво, зміна назви відбулася якраз у відповідний момент. Facebook зараз не справляється зі скандалом «Facebook Papers».

Прощавай, Facebook, привіт, Мета!

Документи стали підставою для серії скарг до Комісії з цінних паперів та бірж. Декілька років тому компанія також займалася питаннями конфіденційності користувачів.
Meta також звучить як спосіб відмовитися від застарілого імені Facebook, якщо це необхідно. Подивімось, що на нас чекає у майбутньому.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Богдан

  Как варить мета? Цукерберг и его нарко сеть.

  Відповіcти
  1. Fedir BUBNOV автор

   ну может и так

   Відповіcти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: