PlayStation 5: За цей рік продано понад 13 мільйонів

PlayStation 5 з кожним місяцем дедалі більше завойовує своє місце на ринку. Говорячи про фінансові результати останнього фінансового кварталу з липня по вересень, розкриті Sony цього четверга, було продано понад 13,4 мільйона одиниць консолі по всьому світу.

Компанія добре справляється з випуском своєї консолі навіть за браку напівпровідникових мікросхем. Фактично, криза суттєво ускладнила виробництво відеоігор: лише за останні три місяці японський гігант продав понад 3,3 мільйона пристроїв.

Крім хороших показників, досягнутих з PS5, Sony також повідомила, що за цей період було продано більш як 200 000 одиниць PS4. У порівнянні, за то ж період у 2020 році було продано понад 1,5 мільйони консолей останнього покоління. Продаж PS4 досяг 116,6 мільйона одиниць.

Проте цифра Sony у 200 000 одиниць у другому кварталі фінансового року вже вказує на помітну перевагу попиту споживачів на найновіше обладнання компанії. Це природний крок, особливо у тих місцях, де ціна PS4 майже перетинається з цінами пристрою наступного покоління.

PlayStation 5

Можливо, ще зарано намагатися прогнозувати зростання продажів PlayStation 5, але з представленими даними консоль, навіть із труднощами на виробничій лінії, демонструє продуктивність, аналогічну PS4 на початку її продажів.

Останнім часом відеоігри нового покоління також добре зарекомендували себе на ринку Північної Америки. За словами Мета Піскателли, аналітика NPD Group, показники продажів були настільки хороші, що перервали 33-місячну смугу домінування Nintendo.

Sony отримує рекордний прибуток з іграми для PlayStation 5, PS4, PS Plus та ПК

Цікаво, що в цей період успішними були не лише продажі PS5. Sony також повідомила про доходи індустрії звукозапису. За останні 12 місяців компанія заробила суму, еквівалентну 26,09 млрд доларів США. Це чудове досягнення за рік, на який пандемія COVID-19, як і раніше, вплинула дуже сильно.

Насамперед: чи найкращий він в історії? Так, але це стосується періоду з липня до вересня — другого кварталу, згідно з документами. Ігровий підрозділ заробив близько 645,4 млрд єн або 5,68 млрд доларів США. Операційний прибуток склав 82,7 млрд єн або 728,33 млн доларів США.

Sony також повільно розширюється у сегменті ПК. Компанія запустила Horizon Zero Dawn та Days Gone на ПК. Найближчими місяцями ми отримаємо Uncharted і навіть God of War. Остання пригода Кратоса з його сином Атреєм вже є грою, що продається в Steam. На жаль, Sony поки що не дуже впевнена у своїх планах щодо ПК.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua