OPPO презентує інновації на OPPO Developer Conference 2021

Провідний світовий бренд OPPO провів конференцію OPPO Developer Conference (ODC) на тему Building A Better Future Together («Побудуймо краще майбутнє разом»). Компанія OPPO презентувала нові серії технологій, як-от Omoji та технологія Ray tracing (трасування променів), а також систему гетерогенних обчислень, які потребують більше одного процесора. Крім того, ОРРО представила найновіші напрями свого бізнесу: OPPO Health та OPPO Carlink.

«У поєднаному світі кількість пристроїв і сервісів, а також способи взаємодії стають дедалі різноманітнішими. Розробники повинні підтримувати велику кількість сценаріїв використання та тривалі цикли роботи, — сказав Левін Лю, віцепрезидент OPPO та президент Науково-дослідного інституту OPPO. — Тож компанія OPPO прагне допомагати розробникам протистояти викликам і разом будувати краще майбутнє для користувачів».

OPPO має намір створити сервіс, який орієнтуватиметься на користувачів, щоб забезпечити природну взаємодію між людьми та пристроями, а також безперебійні взаємозв’язки кількох пристроїв. Таке бачення майбутнього вимагає покращення візуальних ефектів, більш ефективних обчислень і тісного зв’язку між різними пристроями. Тож компанія запропонувала серію технічних можливостей, які дадуть розробникам змогу реалізовувати це бачення разом з OPPО.

Так, технологія Omoji та трасування променів OPPO для кращого зображення допоможуть оживити програми та ігри.

OPPO представила технологію Omoji на основі штучного інтелекту в ColorOS. Завдяки моделям глибокого навчання та потужним алгоритмам штучного інтелекту технологія може фіксувати та максимально точно відтворювати вирази облич користувачів, а також створювати їхні аватари у віртуальному світі.

Система трасування променів від OPPO, Ґрунтована на Vulkan API й створена для наступного покоління мобільного обладнання з підтримкою Ray tracing, може відтворювати деталі в реальному світі та покращувати враження користувача від перегляду. OPPO вже завершила розробку прототипу на мобільних пристроях і планує надати розробникам доступ до технологій у першій половині 2022 року. Технологія трасування променів має великий потенціал застосування в таких сферах, як живі 3D-шпалери, фільтри зображень й AR.

Потреба в ефективному обчисленні зростає. OPPO запропонувала рішення для збільшення продуктивності та потужності обчислень — гетерогенні, або неоднорідні, обчислення, які ефективніше використовують різні ядра, потоки та процесори. Отримавши доступ до гетерогенних обчислювальних можливостей OPPO, розробники легше розв’язуватимуть проблеми продуктивності, швидкості та ефективності застосунків.

Сьогодні в оселях і на робочих місцях користувачів можна побачити безліч розумних пристроїв. А от автомобілі під’єднані до них меншою мірою. Щоб реалізувати всеосяжний сервіс, автомобілі також треба інтегрувати в цифрове життя людей. Тому OPPO представила рішення OPPO Carlink, яке забезпечує багато корисних функцій, як-от відкриття дверей авто або перенесення інформації зі смартфона на екран автомобіля. Завдяки OPPO Carlink компанія розширить можливості підключення смартфонів і авто, щоб розробникам було простіше створювати продукти, пов’язані з автомобілями. OPPO Carlink уже використовують понад 70 компаній.

Також OPPO офіційно оголосила про створення OPPO Health — медичного напряму бізнесу, зосередженого на профілактиці та формуванні здорового способу життя. За допомогою датчиків, алгоритмів і досягнень біомедичної інженерії OPPO Health забезпечуватиме користувачам і постачальникам медичних послуг безперервні та довгострокові дані, моделі та зворотний зв’язок, щоб покращувати рішення у сфері охорони здоров’я.

Заснована на початку 2021 року мультидисциплінарна команда розробок і досліджень OPPO Health Lab зосереджена на таких сферах, як сон, спорт, здоров’я серцево-судинної системи та телемедицина. OPPO також анонсувала набір інструментів для індустрії охорони здоров’я — OPPO Health Research Kit. Він покликаний допомагати у зборі та аналізі даних працівникам медичної галузі, які хочуть здійснити унікальні дослідження, і зрештою має перетворитися на незалежний застосунок в екосистемі OPPO Health.

OPPO дотримується місії «Технології для людства, доброта для всього світу», тож запрошує розробників і партнерів працювати разом у відкритому win-win-форматі. Компанія прагне співпрацювати з більшою кількістю розробників, щоб створювати різноманітні безперебійні технології для користувачів у всьому світі.

Читайте Gizchina в Google News
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: