Наслідки дешевої зарядки для Apple iPhone 13

З моменту випуску iPhone 12 серії Apple перестала вмикати зарядний пристрій у комплект своїх пристроїв. Це означає, що новим користувачам iPhone доведеться купувати зарядний пристрій окремо. Хоча багато людей наполягатимуть на використанні офіційних зарядних пристроїв Apple для своїх дорогих iPhone, є ті, яким все одно.

З усім тим, варто виявити обережність, тому що використання супер дешевого зарядного пристрою на вашому новому iPhone може мати наслідки. Нова публікація показує, що користувач використав зарядний кабель за 1,9 юаня (0,3 долара США) на новому iPhone 13. Під час зарядки спочатку пролунав скрип, а потім телефон почав нагріватися.

iphone 13

Фактично ми можемо знайти широкий асортимент зарядних кабелів для інтерфейсу Apple Lightning на платформах електронної комерції. Серед цих зарядних кабелів найдешевший коштує більше долара або виготовлений з тканого матеріалу. Більшість цих продуктів є незаконними та не мають сертифікатів безпеки. Фактично, за ціною 0,3 долара ви не можете купити авторизовані аксесуари з сертифікацією Apple MFi. Без сертифікації MFi це найчастіше неякісний продукт, який не відповідає специфікаціям.

Що таке сертифікація MFi?

Простіше кажучи, сертифікація MFi це спосіб, яким Apple дозволяє аксесуари для своїх продуктів. Ми знаємо, що Apple має власні зарядні пристрої та кабелі для зарядки. Проте Apple не може монополізувати ринок аксесуарів, що є недоцільним з юридичної точки зору. Якщо інші компанії хочуть виготовляти зарядні кабелі, сумісні з Apple, вони повинні отримати сертифікат Apple MFi. Сертифікати MFi поділяються на сертифікати розробки технологій та сертифікати виробництва. Водночас ці два сертифікати можна використовувати для участі у виробництві та продажу всієї лінії передачі даних.

яблоко

Сторонній компанії непросто отримати повний дозвіл на сертифікацію MFi (це відповідність суворим стандартам). Однак не всі компанії можуть отримати ці два сертифікати. Ви повинні знати, що сертифікація Apple MFi також дуже вимоглива. Від подачі матеріалів заявки до оглядів продуктів та тестових оглядів Apple обов’язково проведе багаторівневі перевірки, щоб переконатися, що продукт є ідеальним для використання.

Абсолютно небезпечно використовувати аксесуари без сертифікації MFi на продуктах Apple. Результат цієї дії буде повністю на відповідальності користувача. Зазвичай з’являється підказка (вікно, що спливає), яка попереджає користувача про несправний аксесуар. Буде гарною ідеєю не проігнорувати підказку.

У цьому випадку несправний кабель викликав скрип та дуже сильне нагрівання. Залиш, користувач, його ще трохи довше підключеним до свого Apple iPhone 13, то, ймовірно, спалив би телефон.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: