Adobe представила Photoshop для браузера та багато іншого

Adobe представила набір нових функцій та програм під час конференції Max Conference, яка пройшла сьогодні. Одним із найбільших та гостроцікавих анонсів став, ймовірно, новий Photoshop для веббраузера. Як випливає із назви, це вебверсія Photoshop з обмеженою підтримкою редагування.

Він призначений для спільної роботи. Користувачі можуть зберігати PSD-файли у хмарі, ділитися посиланням зі співавторами, а також переглядати та коментувати на новій панелі коментарів, яка синхронізуватиметься з Photoshop на робочому столі.

Adobe також анонсувала нові функції Photoshop для iPad. Це масштабне оновлення, яке підтримує файли RAW зі всього списку Adobe Camera RAW, а також файли Apple ProRAW із моделей iPhone 12 та iPhone 13. Інші функції включають заміну неба, лікувальний пензель та чарівну паличку. Ці функції не є новими для користувачів основної комп’ютерної програми Photoshop, але тепер вони широко використовуються у версії Photoshop для iPad.

Програма тепер представляє нову функцію маскування смартоб’єктів для Photoshop на робочому столі. Користувачам просто потрібно навести курсор миші на об’єкт і Sensei AI зможе ізолювати його в новій масці.

В результаті до нього можна застосувати локальні коригування. Для кількох об’єктів ви можете вибрати “Шар” >> “Маскувати всі об’єкти”, щоб згенерувати маски. Пейзаж Mixer може створити зовсім інший сезон для знімка пейзажу за секунди. Ця функція навіть замаскує та гармонізує людей у ​​сцені. Тому вони не виглядатимуть начебто не на своєму місці.

Фотошоп

Крім Photoshop, є новий варіант ілюстрацій для браузерів. Так само як і у Photoshop, у новій версії передбачено можливість спільної роботи. Ця функція, напевно, ще цікавіша в дні ізоляції та домашньої роботи. Це корисно для команди дизайнерів або коли один дизайнер починає роботу, а інший вирішує її закінчити.

Illustrator для iPad також отримав кілька цікавих покращень. Компанія випускає попередню версію Vectorize. Це наступна еволюція трасування зображень, яка дозволяє перетворити будь-яке зображення на чітку векторну графіку з підвищеною точністю та контролем. А для настільних ПК Adobe покращила 3D-ефекти та додала велику бібліотеку матеріалів Adobe Substance 3D.

Тим, хто цікавиться більш детальною інформацією про наступні великі оновлення для Adobe, просто перейдіть за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: