Випущений неприв’язаний джейлбрейк iPhone до iOS 14.5.1

Команда Unc0ver тільки-но запропонувала нову несподівану версію свого інструменту для злому iOS 14. Під номером 7.0 вона стала першою, хто пропонує неприв’язаний джейлбрейк, тобто такий, що більше не вимагає перезапуску процедури після кожного перезавантаження.

Unc0ver 7.0, заснований на компоненті, розробленому експертом з безпеки Лінусом Хенце. Нова версія 7.0.0 unc0ver включає попередню підтримку Fugu14 Лінуса Хенце. Саме це означає, що пристрої, оснащені чипами від A12 до A14, такі як iPhone XS і новіші, такі як iPhone 12, тепер можна відв’язати від джейлбрейка, якщо вони працюють під керуванням iOS 14.4 та iOS 14.5.1. Але перед цим ви повинні встановити Fugu14 на пристрій Mac, що є досить складною процедурою для звичайного користувача.

Дійсно, зацікавлені особи повинні дотримуватись інструкцій, опублікованих на сайті Henze. Спочатку потрібно відвідати сторінку GitHub, щоб вручну встановити та запустити Fugu14 на сумісному iPhone або iPad перед встановленням та запуском програми unc0ver версії 7.0.

Як пояснюється в iPhoneTweak, краще залишити цю версію досвідченішим і дочекатися майбутнього оновлення, в якому Fugu14 буде повністю упакований в джейлбрейк, так що процес установки стане безпечнішим і зручнішим для користувача.

Також можливо, що це відчинить двері для джейлбрейка iOS 15 найближчими тижнями, оскільки Apple виправила серйозну помилку в iOS 15.0.2. А дехто вже продемонстрував злом на iOS 15 та iPhone 13.

Apple випускає iOS 15.1

Учора Apple випустила iOS та iPadOS 15.1 — перші великі оновлення останніх мобільних операційних систем, випущені для широкої публіки місяць тому. Останні версії програмного забезпечення можна безкоштовно завантажити та встановити на всіх підтримуваних пристроях (починаючи з iPhone 6S) через меню «Оновлення програмного забезпечення» у програмі «Налаштування».

Одне з основних нововведень в iOS 15.1 – підтримка функції SharePlay, яка дозволяє користувачам транслювати контент з екрана свого пристрою, обмінюватися музикою та дивитися фільми з друзями за допомогою FaceTime. Також підтримується спільне використання екрану.

Користувачі iPhone 13 Pro та Pro Max з найновішим програмним забезпеченням зможуть знімати відео у форматі ProRes та мають можливість вимкнути автоматичне перемикання камери при макрозніманні. Смартфони Apple, сумісні з новою ОС, також зможуть додавати карти вакцинації до Wallet. Крім того, нові швидкі команди дозволяють додавати текст до зображень або анімації.

Останнє оновлення усуває низку проблем, у тому числі проблему, коли пристрої можуть не виявляти доступні мережі Wi-Fi. У серії iPhone 12 оновлено алгоритми роботи з акумулятором, щоб точніше оцінювати місткість акумулятора з часом.

Також виправили помилку, через яку відтворення звуку із програми могло зупинятися при заблокованому екрані. До речі, Apple також оновила програмне забезпечення розумної колонки HomePod, додавши підтримку звуку без втрат і Dolby Atmos.

Починаючи з iPadOS 15.1, остання версія ОС забезпечує підтримку Live Text у програмі “Камера” на планшетах Apple. Live Text дозволяє виявляти текст, номери телефонів, адреси та багато іншого. Ця функція доступна на планшетах із чіпами A12 Bionic або новіше. Live Text вже був доступний на iPhone.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: