Серія Redmi Note 11 буде запускати гру MOBA на 90FPS

Через кілька днів Redmi офіційно представить серію Redmi Note 11 в Китаї. Компанія публікує офіційну інформацію про цю серію. У нас вже є офіційна інформація про його дизайні, дисплеї та деяке обладнанні. Однак є ще багато деталей, які залишаються в секреті.

Вчора Redmi випустила ще один рекламний плакат, що демонструє ігрову продуктивність цього пристрою. За заявою компанії, серія Redmi Note 11 буде запускати популярну гру MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) зі швидкістю 90 кадрів в секунду. Очікується, що ця мобільна гра буде «Honor of Kings» із середньою частотою кадрів близько 87 кадрів в секунду, і частота залишається стабільною протягом тривалого часу.

Redmi Note 11 серии

На цей час інформації про процесор цього пристрою немає. Однак серія Redmi Note 11 буде підтримувати лінійні двигуни осі X. Ця функція буде дуже важлива для ігор. За словами Лу Вейбінга, переваги лінійного двигуна осі X включають:

Сильна вібрація, набір тексту, механічна тактильний зворотний зв’язок, як у клавіатури

Відгук швидкий, відгук на вібрацію більш чіткий, а рука відчуває себе більш точною

Безліч вимірювань, різні операції та диференційований тактильний зворотний зв’язок

Крім того, Redmi також офіційно підтвердила, що серія Redmi Note 11 буде підтримувати багатофункціональну NFC, бездротову мережу Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.2. Цей пристрій буде використовувати новий Bluetooth з низькою затримкою, і це серйозне оновлення.

Redmi Note 11 серии

Серія Redmi Note 11 виглядає досить приваблива

Вже є інформація, що серія Redmi Note 11 буде поставлятися з дисплеєм Samsung AMOLED. Це буде перший випадок, коли смартфон Redmi Note буде використовувати AMOLED-дисплей. За словами Лу Вейбінга, будь-хто, хто вважає кращім ЖК-дисплей, може вибрати Redmi Note 10 Pro.

Судячи з наявної на цю мить інформації, дисплей Note 11 буде підтримувати частоту оновлення 120 Гц. Він також підтримує частоту дискретизації торкання 360 Гц. Це означає, що серія Redmi Note 11 запропонує гравцям більше швидкий і точний дисплей. Крім того, його швидкість відгуку в іграх теж буде непоганий. Redmi зарезервував для селфі-модуля тільки апертуру 2,9 мм.

Крім того, Redmi Note 11 також буде підтримувати світлочутливість на 360° і широку колірну гамму DCI-P3. Це дозволяє Redmi Note 11 підтримувати відповідну яскравість і відмінну передачу кольору в різних умовах освітлення і сценаріях використання.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: