Розумні годинники Huawei не гірше Apple щодо контролю здоров’я

В останні роки все більше і більше користувачів стали звертати увагу на своє здоров’я. Таким чином, носяться пристрої на зап’ясті виявилися дуже популярні. У поєднанні з усе більш досконалими алгоритмами й датчиками ці пристрої якоюсь мірою виступали в якості «передових дозорних» в контролі стану здоров’я людини.

Звичайно, відстеження недостатньо. Споживачі вважають за краще отримувати повний набір програм активного управління здоров’ям. Вони сподіваються, що це обладнання допоможе їм більш всебічно і професійно проаналізувати стан свого організму. Крім того, їм потрібні нагадування і рекомендації.

Сьогодні на зустрічі, Huawei анонсувала екологічний план спортивного здоров’я Huawei. Водночас вона повідомила про відповідний прогрес в області обладнання Huawei що носиться і в дослідженнях Huawei в області охорони здоров’я.

Huawei пропонує рішення замість попереджень

Ще у 2018 році Huawei висуває концепцію «активного управління здоров’ям». Змінюється зовнішнє середовище, підвищується обізнаність людей про своє здоров’я. Ось чому ця концепція набуває дедалі більшого визнання. Як компанія, яка продовжує працювати в галузі охорони здоров’я, Huawei прагне надавати користувачам більш професійні медичні послуги за допомогою інтелектуальних пристроїв що носяться і допомагати користувачам в досягненні більш професійного активного управління своїм здоров’ям.

Керуючись концепцією активного управління здоров’ям, розумні годинники Huawei продовжують розширювати межі управління здоров’ям, від моніторингу серцевого ритму до всепогодного моніторингу кисню в крові та визначення температури шкіри й інших функцій.

На цій конференції Чжан Вей, президент Huawei Consumer BG Smart Wear and Sports Health Product Line, також сказав: «Місія технологій — зробити життя кращим. Huawei використовує технології як свій ген, а інновації — як рушійну силу для створення інтелектуальних пристроїв, що носяться».

Як ми всі знаємо, стратегія визначає тактику. Від точності оцінки тенденції розвитку галузі безпосередньо залежить успіх майбутніх продуктів. Huawei зрозуміла, чого хочуть користувачі, і активно працює над технологічними інноваціями. Що ще більш важливо, Huawei завжди приділяє пріоритетну увагу сценаріями використання, які найбільш терміново потрібні користувачам.

У відповідь на больові точки користувачів Huawei спочатку почала зі стресу, сну та інших напрямів і послідовно розробила ексклюзивну систему моніторингу серцевого ритму HUAWEI TruSeenTM 4.5+, моніторинг стресу HUAWEI TruRelax і моніторинг сну HUAWEI TruSleep 2.0.

Розумний годинник Huawei зі спеціальними функціями управління працездатністю

У 2019 Huawei випустила годинник WATCH GT2. Він першим представив технологію моніторингу серцевого ритму HUAWEI TruseenTM 3.5. Останній підтримує визначення насичення крові киснем.

У квітні 2020 року був випущений годинник Huawei WATCH GT2, що підтримують сотні режимів вправ + управління менструальним циклом для жінок, для підтримки функцій управління менструальним циклом у жінок. Водночас вони приєдналися до нового напрямку 301 Hospital Heart Health Research, проводячи дослідження з прогнозування ризику фібриляції передсердь.

У жовтні того ж року були випущені моделі Huawei WATCH GT2 Pro, Huawei WATCH GT2 Porsche Design, Huawei WATCH GT2 Pro з ЕКГ. Вони підтримують понад 100 спортивних режимів і забезпечують безперервний цілодобовий моніторинг кисню в крові. Модель з ЕКГ приєдналась до дослідження здоров’я серця 301 лікарні. Крім того, вона має функцію збору ЕКГ.

Умные часы Huawei

Новий високоточний датчик температури в серії Huawei WATCH 3, випущений в червні цього року, може визначати температуру шкіри зап’ястя та оцінювати температуру тіла. Це допоможе людям краще управляти своїм здоров’ям. Крім того, вони будуть отримувати своєчасні нагадування при аномальній температурі тіла.

19 травня цього року Huawei офіційно оголосила про випуск першого медичного обладнання для вимірювання артеріального тиску на зап’ясті.

Зараз Huawei співпрацює з більш ніж 60 науково-дослідними установами в області медичних досліджень. Це включає дослідження респіраторного здоров’я, дослідження здоров’я серця, дослідження апное уві сні, дослідження здоров’я судин, дослідження здоров’я жінок і т. і.

За допомогою переносних пристроїв Huawei споживачі можуть брати участь в дослідженнях і активному управлінні своїм здоров’ям. В цей час до дослідницької екосистеми HUAWEI Research приєдналися понад 5 мільйонів користувачів.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: