Уніфікація порту USB Type-C неминуча

Минулого тижня президент Європарламенту розповів про те, чому вони не поділяють побоювання Apple, що уніфікація роз’єму USB Type-C може якось нашкодити інновацій. Зокрема, були повідомлення, що вони завжди можуть «адаптувати правила», якщо з’явиться новий стандарт. Сьогодні офіс Європарламенту вирішив роз’яснити свою позицію з цього питання Android Authority.

Було сказано, що порт USB Type-C — це технологія, яка була обрана як загальний стандарт. Але це жодним чином не заважає виробникам розробляти інші технології, які забезпечать кращу зарядку і передачу даних. Крім того, в заяві Європарламенту йдеться, що буде перехідний період для переходу пристроїв на новий стандарт, який «не призведе до швидкого старіння гаджетів на ринку».

Уніфікація порту USB Type-C неминуча

Уніфікація порту USB Type-C

Нагадаємо, розмови про прийняття USB Type-C як стандарту для всіх пристроїв ведуться в Європі вже кілька років. Але тільки зараз Європарламент підійшов до того, щоб затвердити цей стандарт шляхом прийняття відповідних положень в законодавчих актах.

Головний противник і противник цієї ініціативи — Apple. Компанія стверджувала, що такий крок сповільнить інновації та призведе до збільшення електронних відходів. Але схоже, що чиновники Європарламенту налаштовані рішуче і буде прийнято рішення про уніфікацію USB Type-C. Правда, він набере чинності тільки через два роки після його прийняття.

«На цей час USB type-C — це технологія, яку вони встановили як загальний стандарт. Однак організації зі стандартизації та галузь можуть розробити інші технології, які забезпечують якіснішу зарядку і передачу даних», — зазначив представник Європейського парламенту у відповідь на запит електронною поштою, додавши, що для галузі та споживачів настане перехідний період.

«У нас буде природна поетапна відмова, яка не призведе до швидкого старіння пристроїв на ринку (sic)» — пояснив представник.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: