У серії iPhone 13 знову виявлена ​​помилка

Серія iPhone 13 в цей час знаходиться на полицях у багатьох регіонах, і її продажі були досить успішними. Цей пристрій поставляється з деякими поліпшеннями, включаючи меншу виїмку, високу частоту оновлення, велику батарею, режим відео, покращений чип і так далі.

Однак з моменту випуску серії iPhone 13 виникла декілька проблем. Надходили повідомлення, що Apple Watch не можуть розблокувати iPhone. Крім того, є повідомлення, що в iPhone 13 серії іноді не показується SIM-карта, видаляються зображення, виникають проблеми з сенсорним екраном і т. і.

iPhone 13 серии

Тепер з’явилися повідомлення, що у серії iPhone 13, зокрема iPhone 13 Pro, є помилка зарядки. За наявними даними, після відключення iPhone 13 Pro від зарядного пристрою на ньому як і раніше показується позначка зарядки в правому верхньому куті екрану. Це дійсно помилка iPhone 13 Pro, але не дуже поширене явище. Проте це не поодинокий випадок.

Користувач iPhone 13 Pro поскаржився: «… мій iPhone 13 Pro був заряджений за допомогою MagSafe, але значок батареї завжди знаходиться в стані зарядки. Це дійсно безлімітна зарядка?»

iPhone 13 серии

В iOS 15 проблеми з сенсорним екраном

На відміну від проблеми з зарядкою Apple iPhone 13, відмова сенсорного екрана в iOS 15, очевидно, є серйозною помилкою. У повідомленнях служби підтримки Apple, Twitter і Reddit є багато повідомлень, що користувачі iPhone 13 відчувають проблеми з сенсорним екраном на нових телефонах. На Weibo також є велика кількість користувачів, які повідомляють про ту ж проблему.

Крім того, деяка кількість користувачів повідомляють, що у старих iPhone така ж проблема після оновлення до iOS 15. Це говорить, що проблема з сенсорним екраном не унікальна для серії iPhone 13. Таким чином, ми можемо виключити можливу проблему з обладнанням. Швидше за все, ця проблема залишилася в системі iOS 15.

Раніше одне натискання на екран давав зворотний зв’язок, але тепер вам потрібно натиснути 4 ~ 5 разів. Це неприємно для користувачів. Варто відзначити, що відтоді, як Apple випустила офіційну версію iOS 15, з’явилося багато помилок, таких як помилки резервного копіювання та відновлення пристрою, а також помилки віджетів.

Раніше Apple була дуже стабільною компанією з виробництва електроніки. Таким чином дивно, що компанія бореться з такою кількістю помилок у своїй останній системі.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: