Перший Android-смартфон, який оновиться до Android 16

Google незабаром випустить свої свіжі смартфони, і вже було кілька повідомлень про цю нову серію. У серії Google Pixel 6 буде два смартфони. Сюди увійдуть Google Pixel 6 і Google Pixel 6 Pro. При наближенні офіційної дати запуску в мережі з’являється все більше інформації про цю серію. Остання інформація про серію Google Pixel 6 стверджує, що вона отримає оновлення до Android 16. Ця серія отримає як мінімум 5-річну підтримку основних оновлень Android.

Android 16

У звіті @OXIR стверджується, що в серії Google Pixel 6 буде попередньо встановлена ​​операційна система Android 12. А 4-річне велике оновлення Android означає, що серія Google Pixel 6 матиме поновлення Android 13, Android 14, Android 15 і Android 16. Це також перший флагманський телефон, з підтвердженим оновленням до операційної системи Android 16.

Варто зазначити, що до Google Pixel 6 компанія Google зазвичай надавала трирічне оновлення версії Android для моделей Pixel. Тепер, коли серія Pixel 6 отримає 5-річну підтримку оновлень Android, Google ще офіційно не підтвердив, чи отримає таке ж оновлення попереднє покоління Pixel 5. Крім того, інші бренди мобільних телефонів Android, крім Google, надають поновлення Android на термін до 4 років. Цей крок Google збільшить відставання її конкурентів. Це також головний аргумент на користь серії Pixel 6.

Домисли про Google Pixel 6

Pixel 6 оснащений 6,4-дюймовим дисплеєм FHD+, а Pixel 6 Pro використовує 6,7-дюймову панель QHD+. У обох телефонів по три задні камери, але Pixel 6 Pro оснащений телеоб’єктивом з 4-кратним збільшенням. За наявними даними, Pixel 6 і Pixel 6 Pro будуть отримувати оновлення програмного забезпечення протягом п’яти років. Це має в собі чотири роки великих оновлень Android.

Компанія офіційно підтвердила, що ці флагманські смартфони з’являться восени цього року. Однак в деяких повідомленнях стверджується, що вони з’являться в жовтні. Що стосується програмного забезпечення, Pixel 6 і Pixel 6 Pro отримають підтримку Google Material You — динамічної теми Android 12. Крім того, в Pixel 6 і Pixel 6 Pro найбільше вбудованих рівнів безпеки обладнання, які дуже ефективні з точки зору захисту.

Судячи з рендерів Pixel 6, між Pixel 6 і Pixel 6 Pro є деякі відмінності. Лицьова панель у Google Pixel 6 ширша, ніж у Pixel 6 Pro. Це означає, що Google Pixel 6 Pro має кращий ефект показу, ніж Pixel 6. Крім того, схоже, що отвір Pixel 6 менше, ніж Pixel 6 Pro.

На додаток до тоншої рамки Google Pixel 6 Pro, він також має гіперболоїдний дисплей преміумкласу. І загальне співвідношення екрану до корпусу у нього дуже високе.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: