Samsung перепрошує британським користувачам

Нещодавно деякі користувачі смартфонів Samsung в Великобританії отримали повідомлення, що вони завантажили додаток, рекомендований урядом Росії. Багато британських користувачів це повідомлення не знайшли кумедним. Згодом Samsung заявила, що це повідомлення про помилку, і вибачилася за це. Компанія заявила, що виникла технічна помилка, яка викликала отримання цього повідомлення британськими користувачами.

Samsung

Згідно з повідомленням BBC, Ендрю Едманс купив телефон Samsung Galaxy Z Fold2, який вже був у використанні, на ринку Amazon три тижні тому. Через кілька днів він отримав нагадування про оновлення прошивки. Після установки оновлення прошивки виявилося, що слова в змісті поновлення мають посилання на Росію. Частково редакція змісту поновлення говорить: «У рамках виконання вимог Постанови № 1867 Уряди РФ від 18 листопада 2020 р. додано завантаження обов’язкових додатків. Деякі з цих додатків будуть встановлені тільки в тому випадку, якщо на пристрої будуть відновлені заводські настройки »

Едманс зв’язався з Samsung, і Samsung пообіцяв відповісти протягом 48 годин. Однак відповіді він не отримав, тому через чотири дні він знову подзвонив в Samsung. Нарешті, технічний фахівець отримав віддалений доступ до його мобільному телефону і заявив, що ніколи раніше не бачив такого.

Samsung стверджує, що причиною появи слів в оновленні є технічна помилка.

Компанія Samsung повідомила BBC: «Ми можемо підтвердити, що через технічну помилку, формулювання інформації невірна, і обмежена кількість клієнтів з Великобританії отримають її. Отримане оновлення є унікальним для Великобританії, і на устрій не були встановлені сторонні додатки з Росії, або можливість увійти в сам пристрій. Перепрошуємо за завдані незручності».

У квітні цього року Росія прийняла закон, що вимагає, щоб смартфони, комп’ютери й смарттелевізори, які продаються в країні, були встановлені з російської альтернативою програмного забезпечення. Мета цього — допомогти російським софтверним компаніям просувати своє програмне забезпечення. З того часу компанія Samsung додавала ці додатки на свої смартфони в Росії за допомогою оновлень прошивки.

Виробники смартфонів час від часу допускають такі помилки. Однак оскільки мова йде про таку країну, як Росія, британські користувачі гостро поставилися до цієї помилку. Деякі користувачі закликають до додаткового дослідження проблеми, щоб переконатися, що вона дійсно нешкідлива. Однак Samsung твердо переконаний, що це проста помилка і не більш.

Джерело

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: