MIUI 12.5 отримують ще 7 моделей

Сьогодні Redmi офіційно оголосив, що друга партія стабільної версії MIUI 12.5 вже випущена для поновлення.

Менеджер проєкту MIUI Чен Чао сказав, що стабільна версія внутрішнього тестування вже вийшла. На цей час не всі користувачі отримують розширену версію MIUI 12.5, але хвилюватися не варто, друга партія моделей отримає оновлення в кінці жовтня.

Друга партія конкретних моделей включає Redmi Note 8, Redmi Note 9 4G, Redmi Note 9 5G, Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 10, Redmi Note 10 Pro і Xiaomi Mi 10 Lite.

MIUI 12.5 расширенная версия

На конференції по запуску Xiaomi MIX 4 виробник офіційно анонсував розширену версію MIUI 12.5. Ця версія орієнтована на плавність і низьке енергоспоживання.

MIUI 12.5 має кілька поліпшень

Наприклад, інтелектуальний механізм планування обчислювальної потужності, заснований на сценаріях, покращує швидкість телефону.

Ще одна цікава особливість — ультратонкий механізм управління пам’яттю, який зробить використання оперативної пам’яті ефективнішим. Він працює таким чином — як випливає з назви, атомна пам’ять розділяє пам’ять додатків, віддає пріоритет завершення неважливих завдань, а також оптимізує і стискає використання пам’яті.

MIUI 12.5 отримують ще 7 моделей

Нові механізми зберігання конфіденційної інформації будуть підтримувати вашу систему в робочому стані протягом довгого часу. Основні системні поліпшення дозволяють вашому пристрої максимально використовувати характеристики флагманського обладнання.

Сфокусовані алгоритми будуть динамічно розподіляти системні ресурси в залежності від конкретних сцен, забезпечуючи безперебійну роботу на всіх моделях.

Серед них рідинне сховище дозволяє з високою чутливістю контролювати ступінь фрагментації. Це може підвищити ефективність дефрагментації до 60%.

Варто зазначити, що обчислення фокусу плавно і всебічно прискорило 51 базову сцену. Воно віддає пріоритет обчисленню найбільш очевидних процесів, які сприймаються поточним користувачем відповідно до сцен. Крім того, воно примушує неважливі програмам працювати у фоновому режимі.

Розширена версія MIUI 12.5 також додає поліпшену ідентифікацію відбитків пальців, оптимізує сумісність панелі повідомлень зі сторонніми темами та оптимізує інтерфейс повідомлень в темному режимі. Крім того, оновлення включає 11 виправлень. До них відноситься і проблема розблокування по обличчю і по відбитку пальця одночасно. Воно також виправляє помилку, через яку повідомлення не показуються нормально, коли додаток знаходиться в стані блокування.

Джерело

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: