Швидкість установки Apple iOS 15 набагато нижче, ніж iOS 14

Apple нещодавно представила свою останню систему iOS 15, і ця операційна система має безліч проблем. Фактично, деякі вважають цю систему найбільш багатим на помилки, системним оновленням в історії Apple.

Недавній звіт показує, що протягом перших двох днів після випуску користувачам iOS 15 було потрібно більше часу для відновлення, ніж iOS 14. Через два тижні швидкість установки iOS 15 все ще нижче, ніж минулого року.

Apple iOS 15

Звіт компанії Mixpanel показує що тільки 8,59% користувачів оновили свої пристрої протягом 48 годин після офіційного випуску iOS 15. Навпаки, коли в той же період минулого року була випущена iOS 14, цей показник становив 14,68%. Mixpanel також стверджує, що за станом на 5 жовтня 2021 року рівень прийняття iOS 15 становить 22,22%. Станом на 5 жовтня 2020 року рівень впровадження iOS 14 склав 41,97%.

Слід зазначити, що Mixpanel вимірює прийняття iOS на основі відвідувань вебсайтів та додатків за допомогою свого SDK мобільної аналітики. Таким чином, ці дані не є офіційними та можуть бути не зовсім точними. Однак торішні дані були отримані таким же чином і начебто були точні.

На цей час від Apple немає офіційного оголошення про кількість користувачів iOS 15. Крім того, раніше в цьому році Apple оголосила, що користувачі iPhone, які все ще використовують iOS 14, можуть продовжувати отримувати важливі оновлення безпеки.

Помилки Apple iOS 15

З моменту запуску серії Apple iPhone 13 та iOS 15 користувачі повідомили про низку помилок. За останні кілька днів у нас були повідомлення, що Apple Watch не можуть розблокувати iPhone, немає SIM-карти, втрачені зображення і т. і. Тепер на новому iPhone є ще одна великомасштабна помилка. Згідно з поширеними повідомленнями Reddit, користувачі iPhone 13 серії скаржаться на серйозні проблеми із сенсорною чутливістю екрану.

У звітах стверджується, що сенсорна чутливість раптово перестає працювати, і немає ніякої реакції, коли користувачі клацають по дисплею. Гарна новина про цю помилку полягає в тому, що є швидке, але тимчасове виправлення. Вам просто потрібно перезавантажити смартфон.

Збій сенсорного екрана Apple iPhone 13, очевидно, є великомасштабною помилкою. У повідомленнях служби підтримки Reddit, Twitter і Apple є багато повідомлень, що користувачі iPhone 13 відчувають проблеми з сенсорним екраном на нових телефонах. На Weibo також є велика кількість користувачів, які повідомляють про ту ж проблему.

Крім того, невелика кількість користувачів повідомляють, що у старих iPhone така ж проблема після оновлення до iOS 15. Це говорить про те, що проблема з сенсорним екраном не унікальна для серії iPhone 13. Таким чином, ми можемо виключити можливу проблему з обладнанням. Швидше за все, ця проблема знаходиться в системі iOS 15.

Джерело

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: