Як встановити Windows 11 на комп’ютери, що не підтримуються

На цьому тижні Microsoft почала випуск Windows 11. Як відомо, для установки нової програмної платформи необхідно, щоб ваш пристрій відповідало ряду вимог. Якщо ваш комп’ютер їм не відповідає, то не поспішайте засмучуватися, адже у самих розробників з Microsoft є метод, який дозволить вам встановити операційну систему на несумісні пристрої.

Одна з поширених причин несумісності — це вимога Trusted Platform Module 2.0. TPM можна відключити в BIOS, але на старих комп’ютерах його просто немає. Що стосується підтримуваних процесорів, Intel і AMD також мають чіткі обмеження, які можуть перешкодити встановленню Windows 11. На щастя, Microsoft, схоже, не заходить занадто далеко, щоб перешкодити користувачам комп’ютерів, що офіційно не підтримуються, взаємодіяти з новою ОС.

Річ у тому, що на цьому тижні на сайті підтримки Microsoft з’явилася стаття про те, як встановити Windows 11. У ній розробники описали різні варіанти установки нової ОС, а також розкрили, як завантажити систему на комп’ютери, що не підтримуються. Виходить, що для цього достатньо було змінити лише один параметр реєстру, як показано на скриншоті нижче.

Як встановити Windows 11 на комп'ютери, що не підтримуються

Після внесення відповідних налаштувань установка Windows 11 не перевірятиме наявність TPM 2.0 і та процесора, що підтримується. Однак для цього методу потрібна наявність TPM 1.2. Microsoft також нагадує нам, що не рекомендує встановлювати Windows 11 на пристрій, який не відповідає мінімальним системним вимогам, і що сам користувач повинен усвідомлювати можливі ризики.

Як встановити Windows 11 на несумісні пристрої

На сторінці завантаження програмного забезпечення Windows 11, виберіть “Завантажити зараз» і дотримуйтесь інструкцій по установці Windows 11.

  • Microsoft не рекомендує встановлювати Windows 11 на пристрій, який не відповідає мінімальним системним вимогам Windows 11. Якщо ви вирішите встановити Windows 11 на пристрій, який не відповідає цим вимогам, ви повинні визнавати та розуміти ризики, і можете створити такі значення ключів реєстру й обійти перевірку TPM 2.0 (потрібно як мінімум TPM 1.2), а також сімейства і моделі ЦП.
  • Ключ реєстру: HKEY_LOCAL_MACHINE SYSTEM Setup MoSetup
  • Ім’я: AllowUpgradesWithUnsupportedTPMOrCPU
  • Тип: REG_DWORD
  • Значення: 1

Примітка. Неправильна зміна реєстру за допомогою редактора реєстру або іншим способом може спричинити серйозні проблеми. Ці проблеми можуть зажадати переустановлення операційної системи. Microsoft не може гарантувати, що знайде розв’язання цих проблем. Ви вносите зміни до реєстру на свій страх і ризик.

Джерело

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: