Цукерберг втратив 7 млрд доларів через простій Facebook

Попри те, що зараз з ситуацією в Facebook все в порядку, подекуди все ще є деякі проблеми. Сьогодні акції Facebook різко впали до 5%. Звичайно, ми розуміємо, що це падіння акцій компанії буде пов’язано з декількома годинами простою її платформи. Колишній менеджер по продукту Facebook Френсіс Хауген стверджує, що Facebook поширює ненависть і неправдиву інформацію серед користувачів з метою отримання прибутку.

Facebook стверджує, що його алгоритм завжди вибирає контент, який може поліпшити взаємодію з користувачем. Однак внутрішні дослідження показують, що ці матеріали можуть розпалювати ненависть, суперечки та крайнощі. Це, своєю чергою, може викликати гнів користувача, а не інші позитивні емоції.

facebook

Facebook оголосив сьогодні, що основні програми компанії, Instagram і WhatsApp, перестали працювати по всьому світу. Це також один з найтриваліших збоїв в роботі Facebook. Причина, по якій користувачі не можуть отримати доступ до служб Facebook, полягає в тому, що система доменних імен (NAS) не може направляти користувачів за правильною URL-адресою. Експерти з безпеки стверджують, що простій може бути результатом помилки конфігурації системи.

facebook

На сьогоднішніх регулярних торгах ціна акцій Facebook впала на 16,69 долара, що на 4,87% менше, і закрилася на рівні 326,32 долара. Вона досягла мінімальної позначки в 322,7 долара, що на 6% менше. Під впливом цієї новини особистий статок Марка Цукерберга скоротився майже на 7 мільярдів доларів США, і він «впав», ставши п’ятим найбагатшою людиною в списку найбагатших людей світу.

Департамент конфіденційності даних Росії заявляє, що 1,5 мільярда даних користувачів Facebook виставлені на продаж

Управління із захисту конфіденційності Росії повідомило, що під час переривання роботи глобальної мережі Facebook хтось продав дані користувачів Facebook на хакерському форумі. Дані включають ім’я користувача, адресу, адресу електронної пошти та номер телефону. Згідно зі звітом, на продаж виставлено близько 1,5 млрд акаунтів. Однак з того часу Facebook спростував це твердження.

На цей час неможливо підтвердити, що звіт Управління з питань конфіденційності в Росії правдивий. Однак були підтвердження того, що деякі люди намагалися купити деякі дані користувачів Facebook. Проте, потенційні покупці скаржилися, що продавець їх обдурив і вони не отримали ніяких даних після оплати 5000 доларів. Це говорить про те, що продавець, ймовірно, не мав даними, про які він стверджує. Користувачі повинні бути дуже пильні щодо незвичайних дій у своїх облікових записах.

Чи пов’язані продані призначені для користувача дані з мережевою проблемою Facebook, поки не відомо. Однак в кінці вересня цього року деякі люди опублікували повідомлення про те, що у них є дані про 1,5 мільярди користувачів Facebook. Крім того, ставка потенційного покупця за кожен мільйон призначених для користувача даних становить 5000 доларів США. Це означає, що всі 1,5 мільярда даних, якщо вони доступні, повинні коштувати близько 7,5 мільйона доларів.

Источник

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: