Realme GT Series отримає Realme UI 3.0 на базі Android 12

Realme GT стане першою серією смартфонів, яка отримає оновлення операційної системи Android 12, і скоро вона буде офіційно випущена. У своєму останньому випуску китайський бренд смартфонів підтвердив, що майбутня лінійка GT стане одними з перших смартфонів у світі, на якому буде встановлено останнє оновлення ОС.

Серія Realme GT отримає оновлення Android 12 з призначеним для користувача інтерфейсом компанії, який отримав назву Realme UI 3.0. Безліч інших смартфонів скоро отримають Realme UI 3.0 на базі останньої версії Android 12. Realme збирається зробити нову ОС доступною по всьому світу в найближчі кілька днів. На жаль, компанія не розголошує точну дату запуску Realme UI 3.0. Проте вона, ймовірно, поділиться списком пристроїв, які скоро отримають оновлення, на форумі спільноти Realme.

Realme GT Series отримає Realme UI 3.0 на базі Android 12

Крім підтвердження того, що Realme UI 3.0 на базі Android 12 скоро буде запущений, Realme припустила, що серія Realme GT стане одними з перших смартфонів, які отримають стабільну версію нового, призначеного для користувача, інтерфейсу компанії. За заявою компанії, користувачі повинні будуть подати заявку на форумі спільноти, щоб отримати оновлення. У Realme UI 3.0 внесено безліч поліпшень.

Realme GT Neo2

Наприклад, вона буде пропонувати кращу безпеку і конфіденційність, налаштування, швидкість і розширену функціональність. Крім того, цей оновлений, призначений для користувача інтерфейс, забезпечує чудові можливості в порівнянні з Realme UI 2.0 попереднього покоління. За даними компанії, у Realme UI зараз понад 100 мільйонів користувачів по всьому світу. Радикально перероблений, призначений для користувача інтерфейс, отримає новий дизайн меню і нові шпалери та теми.

Можливості (очікувані)

Минулого місяця віцепрезидент Realme Сю Ци Чейз (Xu Qi Chase) представив Realme UI 3.0 під час презентації Realme GT Neo 2. Повідомляється, що новий, призначений для користувача інтерфейс, буде пропонувати деякі функції, доступні в ColorOS 12 його материнської компанії Oppo. Крім того, оновлення до Android 12 не зберігає поточний промисловий дизайн Android. Його новий дизайн екрану блокування може динамічно адаптуватися до теми. Більш того, колірні схеми меню і кнопок будуть налаштовуватися автоматично.

андроид 12

За повідомленнями, оновлена ​​архітектура ядра нової операційної системи споживає на 20 відсотків менше пікової потужності процесора. В результаті програмне забезпечення буде працювати плавніше, навіть якщо обладнання застаріє. Поки неясно, які функції буде пропонувати Realme UI 3.0. Однак в інтернеті ходять чутки, що в інтерфейсі Android 12 буде новий центр повідомлень, дизайн якого відповідає стандартному інтерфейсу Android 12.

Крім цього, воно, як повідомляється, буде підтримувати динамічне розширення ОЗУ в залежності від доступного сховища. У більш ранніх звітах навіть стверджується, що новий набір функцій буде підтримувати автоповорот на основі обличчя. Додатково до цього, як повідомляється, воно буде мати покращене управління сховищем, а також панель конфіденційності Android 12. Серія Realme GT включає GT Master Edition і GT 5G в Індії. Realme GT Neo 2 може скоро з’явитися на полицях магазинів в країні.

Источник

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua